Kilka zdań o nowym forum - lista dodatków itp.

Zmiany, propozycje, problemy
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

i eszce jeden świetny pomysł z srerii: "Świetne pomysły Edwarda z których żaden nie został wykorzystany"
po 1 (czyt. pierwsze) można by troszke zwiększyć wage avów bo 6 kb to troche malo
po 2 (czyt. drugie) można by porobić takie akcje co nie wiem jak się nazywają że np. takie coś wgrać że jak się pisze [hide] tekst [/hide] to się wyświetla taka ukryta wiadomość a jak np. [mod] tekst [/mod] to ten tekst mogą odczytać tylko modzi :)
Obrazek
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Edward pisze: po 1 (czyt. pierwsze) można by troszke zwiększyć wage avów bo 6 kb to troche malo
wklejaj zewnętrzne avatary..
Edward pisze:po 2 (czyt. drugie) można by porobić takie akcje co nie wiem jak się nazywają że np. takie coś wgrać że jak się pisze [hide] tekst [/hide] to się wyświetla taka ukryta wiadomość a jak np. [mod] tekst [/mod] to ten tekst mogą odczytać tylko modzi
a to po co komu :?: bezsensowny bajer... masz sprawe do moda to mozesz się zgłosić na PW..
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zwiększyłem avatary do 10kb.

opisz ten drugi popmysł.. na co to potrzebne i po co... i kto by z tego korzystał? Bo dla mnie jak na razie dziwne... (i bez sensu)
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

steward pisze:wklejaj zewnętrzne avatary..
ale o co z tym chodzi ? bo ja to niezbyt obeznany w tych sprawach jestem
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

ale o co z tym chodzi ?
W swoim profilu masz opcję wklejenia avatara z zewnętrznego serwera-trzeba wpisać tylko jego adres. Pozwala to na dodanie "większych" obrazków.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ