moja-ostrołęka to nie jest jakiś wielki plakat wyborczy!

Zmiany, propozycje, problemy
bigmuta
szeregowy
Posty: 41
Rejestracja: 19 maja 2006, 17:54

moja-ostrołęka to nie jest jakiś wielki plakat wyborczy!

Post autor: bigmuta »

Wiecie co? Denerwuje mnie te logo po prawej stronie: "Głosując na PiS głosujesz na Samoobronę."

Nie ważne czy jestem za PiSem, czy za PO, albo Samoobroną, LPRem, SLD itd. Ale wg mnie moja-ostroleka nie jest miejscem na takie rzeczy.!

moja-ostrołęka to nie jest jakiś wielki plakat wyborczy! Niedługo dojedzie do tego , że cała moja-ostrołeka będzie w banerach i wogóle cała stonka będzie jedna wielką reklamą Platformy Obywatelskiej!

Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

Masz rację.
Pan Kleczkowski jest właścicielem MO i może zamieszczać wszystko, co mu się podoba i jest mu potrzebne. A nam pozostaje jedynie surfować po innych ostrołęckich portalach. W większości i tak redaktorzy podają te same info.
Z drugiej strony, mieć tak popularny portal, to bardzo dobry sposób w kampanii wyborczej.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2006, 16:30 przez setme3, łącznie zmieniany 1 raz.
...set me free...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Właśnie chciałem sam założyć nowy temat o tym banerze. Denerwuje mnie te ciągłe mieszanie polityki. Nie moze to być zwykły portal informacyjny ?
Nestor
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2006, 12:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Nestor »

nie dramatyzuj tak przeciez to nie jest jakies klamstwo tylko szczera prawda wiec o co tak sie burzysz. jak ludzie beda doinformowani nic sie stanie.
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Te wielomiesieczne, chorobliwe przeżywanie porazki w wyborach staje sie naprawde zenujace. Serwis informacyjny to nie miejsce na prywatne docinki. Z Mojej Ostrołeki robi sie druga Gazeta Wyborcza. Przykre.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

gratuluje pomysłu za ten temat, chciałam powiedzieć że mnie też to drażni, zresztą każdy wie, że p. Kleczkowski popiera PO.. denerwują mnie te poolityczne zagrywki p. Kleczkowskiego.
"Głosując na PiS głosujesz na Samoobronę", i co z tego lepsza Samoobrona z PIS, niż te dziady z PO.. :]
to tyle co chciałam powiedzieć na ten temat :]
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

genabisSs pisze:lepsza Samoobrona z PIS, niż te dziady z PO.. :]
Argumenty droga Pani :) Ja obecnie w zadnej z partii nie widzę 100% ideału, ale co wyprawia PiS z koalicjantami, każdy widzi...
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

A ja uwazam ze mamy wolny rynek i wolnosc wyboru. kazdy z nas moze zalozyc strone o dowolnych pogladach jak i tez kazdy z nas ma prawo na nie nie wchodzic. to jest prywatna strona Pana Kleczkowskiego wiec redaguje ja wedlug wlasnego zdania. dokladnie takie same zdanie mialbym gdyby byl on w samoobronie czy pis. gdybym byl panem Kleczkowskim to tylko bym sie ucieszyl z takiego postu. skoro kogos to denerwuje i napisal taki post to znaczy sie identyfikuje z ta strona, zaglada na nia i nie jest mu obce co na niej zamieszcza. to oznacza tylko ze zrobiony zostal kawal dobrej roboty. czy ktos sie zgadza czy nie to jednak reaguje bo widac ze mu na tej stronie zalezy, a nie tak jak wiekszosc polakow ktora majac wszystko w d... po prostu nie poszla na wybory. tak trzymac. lepszy portal wyrazisty niz jakies cieple apolityczne kluchy.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Pozwolę się nie zgodzić z kolegą. Jeżeli portal jest informatorem miejskim powinien chyba działać tak, aby dować ludziom informacje tymczasem moja-ostroleka jedne tematy porusza, inne omija.

Jeżeli Tygodnik Ostrołęcki o jednych by pisał dobrze, a o innych źle to każdy by powiedział, że jest stronniczy.

MO jest prywatną stroną Kleczkowskiego, wszystko się zgadza. Temat tego wątku to swego rodzaju apel do właściciela.
Ale z drugiej strony jest smutna prawda. Strona moja-ostroleka.pl jest jednym wielkim plakatem wyborczym. Być może prowadzona właśnie tylko do takich celów.

Albo informacja ma być prawdziwa, albo stronnicza, Jeżeli tobie Rycerzu Ni nie przeszkadza polityczność tego serwisu to znaczy tylko jedno, że masz identyczne poglądy, albo masz korzyści wynikające z tego stanu rzeczy.

Kleczkowskiemu i innym tego typu pomazańcom mówię NIE.
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

mały krzyś pisze:Pozwolę się nie zgodzić z kolegą. Jeżeli portal jest informatorem miejskim powinien chyba działać tak, aby dować ludziom informacje tymczasem moja-ostroleka jedne tematy porusza, inne omija.
To przeciez wiadome od zawsze. Jest to informator prywatny wiec czego P. sie spodziewa?..
mały krzyś pisze: Jeżeli Tygodnik Ostrołęcki o jednych by pisał dobrze, a o innych źle to każdy by powiedział, że jest stronniczy.
mały krzyś pisze: jeżeli tygodnik BY PISAŁ ?!?! , przeciez od zawsze jest stronniczy..
mały krzyś pisze: MO jest prywatną stroną Kleczkowskiego, wszystko się zgadza. Temat tego wątku to swego rodzaju apel do właściciela.
Ale z drugiej strony jest smutna prawda. Strona moja-ostroleka.pl jest jednym wielkim plakatem wyborczym. Być może prowadzona właśnie tylko do takich celów.
Myśle że to działa jak: COŚ, ZA COŚ.. ; to tak jak z reklamami, tylko tych którzy nie zdecyduja sie akurat na zakup, nie drażni aż tak, jak INNE pogladay polityczne.
mały krzyś pisze: Albo informacja ma być prawdziwa, albo stronnicza, Jeżeli tobie Rycerzu Ni nie przeszkadza polityczność tego serwisu to znaczy tylko jedno, że masz identyczne poglądy, albo masz korzyści wynikające z tego stanu rzeczy.
Naprawdę duży procent portali, gazet i TV w tym kraju jest polityczna, powinieneś się już przyzwyczaić, np. że w TVN nie spotkasz uśmiechniętego Leppera, Giertycha, Księdza Ojca Profesora. etc.
;)
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Amber. Ale nawet TVN nie robi kampani politycznej w taki sposób jak robi to Moja Ostrołęka. Tu pomija się pewne fakty, a czasami podaje się informacje bez sensu większego, tylko po to, aby Platforma Obywatelska była lepiej widziana niż PiS (główny chyba rywal polityczny).

To co napisał Narew88, chyba jest to jakaś jeszcze gorycz porażki.

Przytoczę teraz wypowiedź z innego forum, na którym ktoś postanowił zapytać, czy w sytuacji takiej jaka jest (zarzuty stawiane Kleczkowskiemu) powinien on kandydować.
To leci tak:
"ze swojej strony zrobil plakat wyborczy i front walk politycznych
chyba chlopak nie widzi tego, ze traci z dnia na dzien. jeszcze jedna glupia wypowiedz kleczkowskiego, jeszcze kilka infomacji o tym jak to PO pokonalo PiS i ludzie nie beda zwracac uwagi na to co ten oszolom robi, to jest jakis nawiedzony facet"
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

mały krzyś mówisz ze informacja jest albo prawdziwa albo stronnicza. Ale jakie masz u nas stronnicze informacje, skoro mamy informacje z TO, Radia OKO itp. ? To co piszesz w ogóle sie nie trzyma reszty. Wiem od dawna że jesteś wielce niezadowolony z tego, że serwis jest PRYWATNY i POPULARNY i są tu umieszczane treści, których TY byś nie chciał i widzę że swoją ironią chcesz tu wszystkich zbojkotować, ale może po prostu nas nie odwiedzaj, skoro masz się tak denerwować. Z pewnością wyjdzie ci to na zdrowie. Pozdrawiam.
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Qrzysio! Zabierasz głos, ale okazuje się, że nie czytasz czego dotyczy ten wątek na forum. Przeczytaj i zabierz głos, odwrotna kolejność sprawia, że pleciesz bzdury, a twoja wypowiedź nie trzyma się nijak tematu.

W tym temacie mówimy, że Moja Ostrołęka to taki plakat wyborczy Macieja Kleczkowskiego (który złamał prawo ogłaszając zbyt wcześnie swój program wyborczy) i Platforym Obywatelskiej.

Gdybyś zadał sobie trud (wiem, że ci ciężko to idzie) i przeczytał być wypowiedzi na tym forum wiedziałbyś o co idzie. Tymczasem jesteś niekometentny w swojej wypowiedzi.

Jak mnienam to pewnie ty też nie wiesz nic o tym, że Kleczkowski obiecywał na tej stronie internetowej bezpłany internet w mieście i nowy basen. Pewnie tego nie widziałeś :lol:
Teraz wszyscy będziecie zaprzeczać. A może powiedz mi właśnie czy widziałeś to czy nie widziałeś. Odpowiedz tu na to pytanie czy Kleczkowski zamieścił swój program czy nie zamieścił. Niech się okaże tu na forum czy jesteś prawdomówny. Zakładam, że piszący na tym forum znają stronę i treści.

Czekam więc z utęsknieniem na odpowiedź.
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

hmmm ja widziałam te obietnicne Kleczkowskiego :D, nawet pamiętam jak się z tych "obiecanek cacanek" śmiałam.. ;)
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

lepiej nie mów, że widziałaś bo Cię Kleczkowski usunię z forum jeszcze przez to, albo Cię Qrzysio załatwi :lol: w ciemnej uliczce

No czekamy łaskawy Qrzysiu na odpowiedź, czy pamietasz? My pamiętamy, a Ty??? Czy jednak podwiniesz ogon i nie piśniesz ani słowa.
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

maly krzys, zadaj sobie proste pytanie. po co uczestniczysz w tym forum?!
forum nie sluzy do tego zeby w jakikolwiek sposob besztac ludzi o odmiennych pogladach, ale zeby przedstawic swoje poglady i jakos w miare racjonalnie je uzasadnic, co byc moze wplynie na myslenie innych, lub cos im uswiadomi.
;)
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Amber, ten temat jest o polityce a dokładnie o polityce Kleczkowskiego, którą uprawia na tym serwisie, Proponuje poczytać i zapoznać się z tym tematem.

Jak widać ani Kleczkowski ani Qrzysiu nie znajdują czasu aby odpowiedzieć na konkretne pytania.

Qrzysiu, czy pamietasz te zapowiedzi Macieja Kleczkowskiego o wyborach? Czy pamietasz obietnice wyborcze, które się tu ukazywały.
Może twój wódz polecił ci nie zabierać tu głosu?

Moja Ostrołęka jest plakatem wyborczym Kleczkowskiego i to jest beee
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

właśnie, dziwi mnie trochę brak odpowiedzi p. Kleczkowskiego, zawsze jak były jakieś problemy to się udzielał na forum.. a teraz co ?, może URLOP ?:>;p
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

mały krzyś, jeszcze jeden odnośnik do Twojej wypowiedzi - nie mam zielonego pojęcia czemu jedziesz po Qrzysiu i piszesz:
mały krzyś pisze: No czekamy łaskawy Qrzysiu na odpowiedź, czy pamietasz? My pamiętamy, a Ty??? Czy jednak podwiniesz ogon i nie piśniesz ani słowa.
A co ma tu on do gadania? On jest webmastem i nie odpowiada przecież za teksty zamieszczane za pana Macieja. Nie rozumiem zupełnie do czego pijesz i co od niego oczekujesz...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

Ex Hoppler "jadę po" Qrzysiu gdyż ten wstawia się za swoim pracodawcą i broni jego sposobu prowadzenia serwisu.

Bardzo chciałbym usłyszeć odpowiedź, czy Qrzysiu pamieta obietnice wyborcze Kleczkowskiego - daje mu po prostu szanse, aby mógł okazać się kłamcą lub osobą prawą. Qrzysiu nie chcąc skłamać nie odpowiada.
Podobnie Maciej Kleczkowski nie zabiera głosu gdyż musiałby odpowiedzieć na pytanie, które go obciąża.

Woli milczeć i schować się na jakiś czas po to, aby potem móc kandydować do koryta, o które tyle zamięszania.

Sami widziecie o co chodzi temu człowiekowi, Chodzi mu o władzę i korzyści z niej płynące. Prawdomówność jest na dalszym planie.
Cała dyskusja w innych mediach internetowych na temat tych politycznych wystąpień jak widać nie ma sensu, gdyż Kleczkowski NIE bierze Odpowiedzialności za to co robi.

Gorąco nie polecam głosowania na tego człowieka.
Awatar użytkownika
ona_oka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2006, 6:46

Post autor: ona_oka »

no i brawo panowie :D dzieki waszym "rozmowom" :roll: plakat/reklama z MO Głosując na PiS głosujesz na Samoobronę zniknął :devil: i oby nie pojawiło sie znów coś w tym stylu :x bo to troche przesada..... :ble:
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

PLakat jak plakat.. oby tylko ten topis nie zniknął... ;)
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Post autor: mały krzyś »

No ja już miałem jeden przypadek, że mnie wycieli bo nie pasowało im, że pochwaliłem inny konkurencyjny serwis internetowy.

A swoją drogą zastanawiające jest to, że gdy na forum pojawia się niewygodny temat dla właściciela tej strony to w pewnym momencie pojawia się taka ilość nowych tematów, że ten niewygodny znika ze strony głównej, chyba po to, aby zmniejszyc oglądalność tego niewygodnego.

Po tym jak Kleczkowski usunął ze swojej strony swój "program wyborczy" bo mu ktoś zarzucił złamanie prawa, można podejrzewać, że te tematy pojawiają się celowo bo WSZYSTKO jest tu Jedną Wielką GRĄ POLITYCZNĄ.

to ja, mały krzyś jestem grzeczny nie od dziś
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

mały krzyś mimo być może wspólnego poglądu na opisywaną sprawę wydaj mi się jednak, że za bardzo w ten temat ugrzęzłeś i rzucasz hasłami, jakbyś conajmniej afere narodową chciał rozdmuchać. Napisałeś już co myślisz, i nie ma potrzeby powtarzać tego 10 razy, bo każdy zrozumiał.
A tym co napisałeś :
mały krzyś pisze:zastanawiające jest to, że gdy na forum pojawia się niewygodny temat dla właściciela tej strony to w pewnym momencie pojawia się taka ilość nowych tematów, że ten niewygodny znika ze strony głównej, chyba po to, aby zmniejszyc oglądalność tego niewygodnego.
sam sobie wystawiasz opinię i możesz być pewny, ze nie jest to opinia pozytywna. Widać, że troszkę krótko siedzisz na tym forum, żeby je oceniać, a ze stwierdzeniem, ze nowe topic'i powstają, żeby zbic niżej "niewygodny" nawet nie chcę polemizować, bo nie potrafiłbym znaleźć tak samo idiotycznych argumentów jak samo to stwierdzenie.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Ale już drugi raz mówię Ci, że się powtarzasz, bo już to mówiłeś.
I nikt nie zaprzecza temu, więc nie musisz dowodów przedstawiać.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
ODPOWIEDZ