Ogłoszenia auto-moto

Zmiany, propozycje, problemy
Uliczny Sędzia
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:45

Ogłoszenia auto-moto

Post autor: Uliczny Sędzia »

Witam,
mam pewien pomysł dotyczących ogłoszeń auto-moto , myślę że dobrym rozwiązaniem byłby formularz dotyczący danych technicznych pojazdu, często w ogłoszeniach, brak jest podstawowych informacji dotyczących pojazdu, takich jak marka model pojemność moc rocznik rodzaj paliwa itd, wprowadzenie takiego formularza przed załączeniem ogłoszenia pomogło by wielu użytkownikom w znalezieniu interesującego pojazdu, gdyż cząstkowe informacje dostarczane przez ogłoszeniodawców są często irytujące, polecam coś w rodzaju rubryki z informacjami n/t auta z oto-moto.pl
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Ogłoszenia auto-moto

Post autor: TRUE »

Ja jako konieczne umieściłbym też podanie ceny, bo szkoda czasu dzwoniąc do osób, które za 20 letniego szrota żądają 15000. A nie wierzę w informację typu cena do uzgodnienia, skoro ktoś sprzedaje to wie ile chce za dany towar.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Ogłoszenia auto-moto

Post autor: Bart3kk »

Fakt , to dobry pomysł. Często ogłoszenia wstawione są na przysłowiowy odwal ;) A tak by chociaż jedna osoba z drugą, włożyły minimum starań.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Ogłoszenia auto-moto

Post autor: elfik »

to samo z mieszkaniami do wynajęcia... Znaczna większość bez podanej ceny.

Wszystko na telefon, trzeba dzwonić i pytać...
Uliczny Sędzia
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2013, 14:45

Re: Ogłoszenia auto-moto

Post autor: Uliczny Sędzia »

Dokładnie Panowie, właśnie zapomniałem o obowiązkowej cenie i przebiegu (chociaż tego co pokazuje licznik km :P ) powinni coś z tym zrobić bo czasem dzwoniąc z zapytaniem o cenę, stresujemy i siebie i sprzedającego a potem różne kwiatki wychodzą , nie ma jak wiedzieć na czym sie stoi:)
pozdrawiam
krzyziel
starszy szeregowy
Posty: 59
Rejestracja: 16 lut 2007, 16:20
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ogłoszenia auto-moto

Post autor: krzyziel »

wystarczy formularz Qrzysiu przebudować, żeby pewne informacje były konieczne przy dodawaniu ogłoszenia. faktycznie chociaż cena, żeby byc zorientowanym. Przebiegu chyba nie ma koniecznosci podawania np. na stronach typu trader, gratka, otomoto.
krzyziel
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Ogłoszenia auto-moto

Post autor: przeklinak »

Ja już przestałem tam zaglądać bo nie ma tam ładu i składu, trudno cokolwiek znaleźć co by danego użytkownika interesowało i wszystko wwalone do jednego wora i nawet ceny nie ma podanej.
Jedna wielka porażka z tym działem ogłoszeń.
ODPOWIEDZ