Reklamy PO na stronie!!!

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Reklamy PO na stronie!!!

Post autor: Michał »

No chyba juz administrator tej strony lekko przesadza. Na samej gorze wielka reklama A. Kanii i do tego glosnikow jakies reklamowe glupoty leca... Juz nie mozna normalnie przejzec strony bo trzeba tych glupot sluchac! Przystopujcie z tym troche!
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Tyle Twojego co sobie pogadasz i się zdenerwujesz. Bo reklamy przedwyborcze będą!!! Na tym właśnie się robi kasę!!! Ale trochę dziwi mnie wizerunek p. Kani bo "moja-ostrołeka" należała do innego kandydata bycia GŁOWĄ naszego miasteczka :o
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

no dobrze, to niech będzie możliwość wyłączenia tej reklamy, to naprawdę jest irytujące.. ;|
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Lepsza już by była reklama w formie wyskakującego okienka lub coś podobnego, a nie coś czego nie można zamknąć :evil:
Obrazek
modliszka84
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 21 sie 2006, 10:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: modliszka84 »

Macie racje, obrzydzenia dostaje na widok tego Kanii, rklama reklamą ale nie do przesady
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

tragedia, zarówno jak podkład dźwiękowy jak i plakat z kanią... ciekawy wyraz twarzy ma :lol:
Rycerz_Ni
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 26 paź 2005, 13:48

Post autor: Rycerz_Ni »

Portal ma właściciela o takich poglądach a nie innych, więc nie mamy tu nic do gadania poza tym że możemy tu nie wchodzić. Trwa kampania i przy tym ustroju należy się do tego przyzwyczaić. Każdy kto ma jakikolwiek dostęp do mediów próbuje wycisnąć z nich jak najwięcej i przykład takiego działania mamy na tej stronie.
A propos zdjęć Pana Kani. Proszę się nie obrazić ale jest Pan cokolwiek niefotogeniczny. To delikatne określenie. Jako bezstronny obserwator zalecałbym zmianę profilu i wyrazu twarzu. Wystarczyłby delikatny uśmiech i mniej sztywniactwa, chociaż z tym drugim to pewnie nic nie wyjdzie:). W sumie zawsze istnieje fotoshop czy jak go tam zwą. Kampania PO wygląda na profesjonalną i taka generalnie jest ale te wielkie billboardy z popiersiem Pana Kani to małe nieporozumienie. Generalnie proponuję powrót do fotografa. Dziękuję i pozdrawiam.
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

Istnieje jeszcze kwestia techniczna tej reklamy.
W internecie przyjely sie standardy odnosnie reklam, a dokladnie ich wielkosci i objetosci.
Tutaj z objetoscia jeszcze pol biedy, obrazek wazy 30kb, czyli pol biedy, ale na milosc boska, czy on musi byc taki duzy? do cholery jasnej, tolerujmy sie. Strona nie dosc ze wolno sie otwiera ( nie wiem czy to wina serwera, czy tego niepotrzebnego syfu w htmlu), to jeszcze macie czelnosc zamieszczac takie smieci.
Powoli zaczynam przestawiac sie na inne ostroleckie serwisy. Bo ten zaczyna mnie powoli denerwowac.
Pozdrawiam, mam nadzieje ze wlasciciele strony w koncu zastanowia sie troche nad przyszloscia tego serwisu.
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

proponuje zmiane rozmiarow reklamy (zmniejszenie).

pozdrawiam.
;)
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Myslalem ze jak dzisiaj wstane i otworze MO to zniknie badz zmniejszy ktos rozmiar obrazka Pana Kanii z wielkiem nosem ale tak sie nie stalo :/ No cuz widac admin MO to zolnierz PO badz tez samego Pana Kanii. Poza tym byscie zrobili cos z forum bo trzeba do dziesieciu razy odswiezac strone zeby zalapalo. Moze przesiadka na inny hosting?
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Reklama może być. Ale niech będzie możliwość jej zamknięcia, albo niech bedzie ona umieszczona gdzieś na dole. Ci co mieli już ją zobaczyć to ja dawno zobaczyli. Jestem za zrobieniem specjalnej zakładki "Plakaty Przedwyborcze" lub coś w tym stylu. Tam można sobie by było wrzucać podobne reklamy.
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Jeśli ktoś korzysta z Opery proponuje skorzystać z opcji "Zablokuj zawartość" - reklama będzie ukryta.

Zresztą ten plakat chyba ma inny cel niż zachęcenie do głosowania - nie głosować.
Obrazek
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

ten plakat i tak nic nie da... nie mam zamiaru głosowac na niego :]

[ Dodano: 19:41, 25.10.2006 ]
aha.. i jeszcze jedno pytanie dlaczego sonda odrazu nie pokazuje kto jak głosuje, tak jak to było przy wcześniejszych ankietach ?

[ Dodano: 19:42, 25.10.2006 ]
aha.. i jeszcze jedno pytanie dlaczego sonda odrazu nie pokazuje kto jak głosuje, tak jak to było przy wcześniejszych ankietach ?
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Bo sonda wykluczała by baner
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

genabisSs pisze:aha.. i jeszcze jedno pytanie dlaczego sonda odrazu nie pokazuje kto jak głosuje, tak jak to było przy wcześniejszych ankietach ?
tez mnie to zastanawia i zadalem takie samo pytanie w innym temacie juz jakis tydzien temu i do tej pory qrzysiu mi nie odpowiedzial chociaz i na gadu mu jeszcze napisalem ze czekam na odpowiedz

moze by tak wkoncu pokazac te wyniki ? a jak nie to powiedzcie kiedy beda ogloszone ? po wyborach !?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Juz nie mozna pochodzic spokojnie bez stresu po miescie bo wszedzie wielkie bilbordy pana Kanii... Ehh. Mam nadzieje ze nie wygra tych wyborow...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To nie wychodź z domu, nie włączaj komputera. Twoja sprawa. Jak Kaczyński wisiał to Ci się bardziej podobało?

Co do reklam: Nie możecie powiedzieć, że są uciążliwe. Kiedyś już był o reklamach temat i ktoś mądrze powiedział, że jak wchodzisz na stronę to zawsze wiesz, gdzie jest reklama i że ona tam po prostu sobie jest. Jak wchodzisz na interię czy inny portal/serwis to chyba nie powiesz, że uwielbiasz te flash'owe reklamy, które ciężko zamknąć, bądź nawet znaleźć mały X służący temu. U nas przyznam reklam jest sporo, ale nie wydaje mi się, żeby były aż tak uciążliwe, żebyś nie mógł skupić się na treści.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

No i kierownik sie odezwal... Jak nie sa uciazliwe jak sa. Wielka twarz Kanii na stronie glownej rozprasza i to bardzo! Wiem ze dostajesz za to duzo kasy ale dzieki temu ludzie wola przeniesc sie na inna strone lub serwis bo tutaj z tymi reklamami to totalna porazka...
sirShakil
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 wrz 2005, 8:52
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: sirShakil »

Te reklamy już wszystkich zaczynają coraz bardziej denerwować! Już opuszcze nawet ten nawał reklam na tej stronie Chodzi mi o reklame na miescie Sczerze napewno one nic nie pomogą Kani ,przecierz on wyszedł na tym zdjęciu jak figórka woskowa i ten wyraz twarzy hehe . Przez tą reklame dużo stracił mój głos też ;)
Dyw
kapral
Posty: 104
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:54

Post autor: Dyw »

Gratuluję kryteriów w wybieraniu przedstawicieli do samorządu...
Bo przecież najważniejsze u kandydata jest to, jak wyszedł na zdjęciu i czy nie wygląda przypadkiem jak "figUrka woskowa" :o
pablo191
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2006, 17:35

Post autor: pablo191 »

Po co sie tłumaczysz QRZYSIO wszyscy wiedza ze ta strona popiera tylko jedna partie..I przez to ze za jakies grosze zrobiłes z tej strony reklame Platformy Obywatelskiej nie powinienes dalej pełnic funkcji jaka pełnisz..
Czy zachowasz sie jak facet z honorem???

P.S. tylko po to załozyłem ten profil zeby ci to napisac , moze znalazł by sie ktos kto poprowadził by te strone w mniej polityczny sposob
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

ffs na interii czy innych serwisach tego typu nie wyskakuje mi jakis wielki bufon, w ogole rzadko sa natretne reklamy, a jak sa to tylko reklama nowych podpasek albo klozetow i nie ma to nabrzmienia politycznego
Obrazek
Obrazek
imo lol
na ostroleka online tez jest pelno reklam tyle ze z pisu imo tez poje_bane.
i tak nie zwracam uwagi na te reklamy tylko kieruje sie zdrowym rozsadkiem [frajerzy sie nabieraja], a tylko przeszkadzaja w czytaniu.
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Post autor: Incognitus »

Beginner pisze:Strona nie dosc ze wolno sie otwiera ( nie wiem czy to wina serwera, czy tego niepotrzebnego syfu w htmlu)
A ja myślałem że to wina mojego łącza :D :shock:
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

Kochamy reklamy...
Normalnie jak ta kania mi z pop up'u wyskakuje to chciałbym czymś w niego rzucić ot może nawet jakimś ostrym mięchem :wink:
Ja wszystkim internautom polecam firefox+rozszerzenie adblock
Wyskakuje taka kania w flashu a ja 'pach' i nie ma kani :P
Pomaga na zawsze :lol:
Lepiej być nie może...
ODPOWIEDZ