Czy to jescze jest serwis informacyjny?

Zmiany, propozycje, problemy
D3l8
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Czy to jescze jest serwis informacyjny?

Post autor: D3l8 »

Sory, ale ten serwis zaczyna już nie nazywać się - serwis informacyjny tylko reklama. Bardzo mało informacji, tylko mało interesujący sport i co się dzieje w PO. Byłem po stronie PO do póki nie zobaczyłem co żądza władzy potrafi zrobić z dobrym serwisem. Weście się w garść i zacznijcie podawać tu jakieś informacje a nie sam sport i reklamy!!

A przy okazji wyniki tej sądy to gdzieś się ukazują? Czy to też tylko do wiadomości PO?
Awatar użytkownika
Aneta
starszy kapral
Posty: 155
Rejestracja: 29 wrz 2006, 9:10
Lokalizacja: -------

Post autor: Aneta »

Dokladnie.Popieram w pelni!
Tylko w miłości kompletne zero może być dla kogoś wszystkim
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

popieram w pełni :] a co do tych wyników sondarzy to bedzie wszystkopo wyborach :D z tego co mi wiadomo
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Podpisuje się pod tym
Ciekawi mnie tylko "która" partia wygra w sądzie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

grs pisze:popieram w pełni :] a co do tych wyników sondarzy to bedzie wszystkopo wyborach :D z tego co mi wiadomo
nie prawda.. a te wszystkie sondaże w TV ? to jakieś inne ? nie sądze.. powinni tak pokazywać wyniki.. zresztą.. jesli tutaj nie ma.. to można zobaczyć je na . *****.pl :]

[ Dodano: 21:18, 08.11.2006 ]
nie no ten mail.. z reklamą Kleczkowskiego to już przegięcie !!!...na pewno na pana nie zagłosuję PANIE K.
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

no, mail to już maksymalne przegięcie... :|
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

ile razy można powtarzać. moja-ostroleka.pl juz od bardzo, bardzo dawna nie jest informatorem, a wielka kampania wyborcza.. albo sie na to godzicie, albo nie zagladacie. cos za cos.
;)
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

okk, 'oznacz jako spam' click....zrobione
i tyle było śmieci :P
Popieram, nie chcę syfu na skrzynce 'głosuj na mnie' bo i tak to wszystko mam gdzieś. Dalej tak będzie to sobie inny serwis znajdę..
Lepiej być nie może...
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

Amber pisze:ile razy można powtarzać. moja-ostroleka.pl juz od bardzo, bardzo dawna nie jest informatorem, a wielka kampania wyborcza.. albo sie na to godzicie, albo nie zagladacie. cos za cos.
jakbym wiedział, że maja zamiar rozsylac taki spam to bym zablokowal odrazu ten adres. wlasciciel strony mysli, ze jak strona nie nalezy juz do kleczkowskiego (chociaz kto tam to wie) to mogą z tego zrobić drugą strone PO...
pawik87
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 02 lis 2006, 10:54

Post autor: pawik87 »

1. za duzo tego sportu. jak jest tyle informacji to zrobcie nowy dzial "sport" i osoby zainteresowane beda mogly tam wchodzic.
2. czemu nie ma wynikow naszych sondazy (partia/prezydent)? to po co zostaly zrobione? :twisted: :?:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Żeby "niektórzy" z kandydatów mogli snuć nadzieję na wygraną
Obrazek
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Moja Ostrołęka... klikam a tu ***** Kania na prezydenta, reklama na 3/4 monitora... dalej jakaś reklama PO... gdyby nie kronika kryminalna i sport to bym w ogóle na tą strone nie wchodził... Właśnie ta strona sprawiła, że nie zagłosuje ani na Kanie, ani na Kleczkowskiego. Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
martynka
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 19 mar 2006, 12:54
Lokalizacja: Nasrallah

Post autor: martynka »

Jesteście pajace że podajecie maile byle gdzie - to teraz macie hehe
Prywatność trzeba cenić (ale też bez przesady). 8)

Buziaki :wink:
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

To jak tam z tymi wynikami sądy?
A może niezbyt pomyślnie wypadła?
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

wlasnie, na co byla ta sonda ? dla wiadomosci pana Kanii ? wynikow po zaglosowaniu nie mozna bylo obejzec a teraz juz jest po tym realnym glosowaniu i tez wynikow nie ma, to po ch.uj my bralismy udzial w tej sondzie ?
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Kania w wynikach sondy przegral tak samo jak na wyborach i nie pokaza wynikow bo szef nie kazal ;P
D3l8
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2005, 21:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: D3l8 »

MO zaczyna wyglądać powoli normalnie, jeszcze jakby ktoś to szpecącą reklamę google przeniósł gdzieś na duł to w ogóle byłoby dobrze.
ODPOWIEDZ