Nieporozumienie z ankietami

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Nieporozumienie z ankietami

Post autor: Ex Hoppler »

Rzadko pytam w tym dziale - ale dziś jedno mnie zdziwiło...
Była ankieta dot. wyborów na prezydenta - można było obstawiać swoich kandydatów, nie było można jednak na bieżąco podglądać wyników głosowania co również było dla mnie zrozumiałe - oby oszczędzić faworyzowania kogokolwiek i powiększać mu szanse. teraz mamy jednak ankietę dot. drugiej tury i tu już oglądać wyniki możemy i tu powstaje pytanie... Nie chcę tu rzucać nazwiskami, ale czy przypadkiem nie jest tak, że jak już faworyt odpadł to działamy bez przyjętych wcześniej zasad???
I prośba - nie chlastajmy tu mięsem, chce tylko uzyskać odpowiedź na pytanie postawione wyżej...
Pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

watpie zeby qrzysio ci odpowiedzial
ja do tej pory nieuzyskalem odp na pytanie czemu wyniki tamtej ankiety nie zostaly podane ! chyba ze sie myle i je przeoczylem w co watpie
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Coś czuję że i w tym temacie odpowiedzi nie dostaniemy... Ciekawe w ogóle jakie tym razem qrzysio ma wytłumaczenie. A może będzie milczał...?
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Związek był taki. Pisaliście kiedyś, że są przekłamania co do głosowania. Zablokowałem zatem wyniki, żeby sprawdzić czy po prostu się sprawdzą - będą bardziej odzwierciedlone w rzeczywistości. Jednak tak się nie stało. Wyszło tak jak każdy inny sondaż w gazetach innych serwisach itp. Trochę poprawiłem system do głosowania i po prostu dalej ruszamy dalej jak kiedyś. Rozumiem, że to że akurat sondy przedwyborcze były jakby "tajne", było podejrzane, ale w rzeczywistości to po prostu przypadek, gdyż w tym czasie nie, miałem czasu na poprawienie skryptu.

Poza tym, opinie niektórych (szczególnie tego ironicznego małego krzysia) że milczę, omijam z daleka. Nie chcę się w ogóle zadawać w rozmowę z krzykaczami, którzy nie chcą mnie wysłuchać, a tylko napisać swoje zdanie jaki to ja jestem zły i w ogóle. Dla nich pozostawiam swój podpis w stopce.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

OK, sprawa wyjaśniona - pozdro
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Co nieco już wiemy
Obrazek
ODPOWIEDZ