do Moderatora

Zmiany, propozycje, problemy
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: do Moderatora

Post autor: skutekk »

byl chyba podobny temat jakis czas termu i ktos tam zareczal ze planowane sa jakies zmiany, tylko kiedy... o poprawnej pisowni w ogloszeniach to juz lepiej nie pisac :lol:
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: do Moderatora

Post autor: sKaLpeL »

ja tam nigdy nie dzwoniłem do ogłoszeniodawcy który podawał informacje w jednym lub dwóch zdaniach typu "sprzedam działkę tel.123456789" i nic więcej, do takich ludzi nigdy nie dzwonie z tego względu że nie zadali sobie trudu żeby opisać gdzie, jaka powierzchnia czy uzbrojona jak nie zadali sobie trudu to niech się bujają

działkę podałem jako przykład ogłoszenia
operatos
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2007, 6:51

Re: do Moderatora

Post autor: operatos »

Już tych ogłoszeń szukam sprzedam zamienię w dziale Szukam Pracy dam jest pełno- co robią moderatorzy śpią hahahhaa
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: do Moderatora

Post autor: Qrzysio »

Użytkowniczko Laura, dziękuję za ten wątek. Pragnę jednak zwrócić uwagę, że z ustaleń moderatora, Pani sama dodaje ogłoszenia w dziale Dam pracę, które nie są ogłoszeniami, a mają tylko na celu atak innych ogłoszeniodawców. To nam nie ułatwia pracy. Lepiej ten czas poświęcić na zgłoszenie ogłoszenia do usunięcia, co spowoduje na pewno szybszą reakcję moderatora.

Pragnę dodać, że codziennie przybywa około 800 ogłoszeń - już po usunięciu powtórek itp. Do wielu ogłoszeniodawców dzwonimy i upominamy o przestrzeganiu zasad. Dziesiątki tych, którzy się nie dostosowali, zostało zbanowanych. Staramy się jak możemy, ale nawet sprawnemu moderatorowi czasami coś umknie.
minikowalski
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2010, 18:19

Re: do Moderatora

Post autor: minikowalski »

Dobry jest gość w dziele sprzedam "samochody osobowe" codziennie dodawane te same ogłoszenia w ilości kilku.
Zależy jemu na tym chyba żeby były na pierwszej stronie hehehe
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: do Moderatora

Post autor: Laura »

Nie atakuję pracodawców, sama nim jestem. Owszem, napisałam w dziale dam pracę informację o poszukiwaniu instruktora przez jedną z firm, bo wyciągała od instruktorów ksero legitymacji. To małe środowisko i łatwo pewne rzeczy ustalić. Ale jak czytam np o łabędziach co dwa dni to krew mnie zalewa. Pozdrawiam:)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: do Moderatora

Post autor: mlody91 »

wedlug mnie powinien byc jakis schemat dodawania ogloszen oczywiscie nie wszedzie ale tam gdzie jest to potrzebne, np przy dam prace lub sprzedam cos tam, powinny byc tam konkretne szablony bez ktorych nie mozna danego ogloszenia zamiescic, np przy dam prace powinno byc na jaka umowe, rodzaj pracy na jaki okres co wymagane itd, a te ktore nie spelniaja wymagan nawet nie powinny byc dopuszczane np powinien byc czerwony * przy tych punktach gdzie musi byc to ustalone a np ogloszenia dawane tak o gdzie byloby pisane byle co w takich rubrykach od razu kasowane i tyle bo to juz przegiecie jest czasami...


PS. zrobcie podzial na ogloszenia matrymonialne i dzial burdel ;] bo w towarzyskich panuje.... peda...wo i ku....wo....
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: do Moderatora

Post autor: balboa »

Qrzysio zadbajcie o te ogłoszenia. Szczególnie nieruchomości, praca, motoryzacja. Sprzedaż/zakup mieszkania/działki i znalezienie pracy/pracownika będzie po prostu łatwiejsze jeśli to zrobicie.
W tej chwili jest to dobre pole działania dla naciągaczy a nawet oszustów.
ODPOWIEDZ