Dużo informacji - chyba konieczne zmiany na M-O ??!

Zmiany, propozycje, problemy
Pool
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwie 2006, 13:14

Dużo informacji - chyba konieczne zmiany na M-O ??!

Post autor: Pool »

Widać, że po umożliwieniu komentowania artykułów portal znacznie się ożywił. Można też zauważyć ze zwiększyła się ilość zamieszczanych news-ów, co dodatkowo poprawia atrakcyjność, ale jednocześnie powstaje problem szybko uciekających tematów.
Myśle, że należało by cos z tym zrobić np. poprzez wprowadzenie kolumn tematycznych w których niezależnie pojawiały by się newsy (OGÓLNE, SPORT, KOMUNIKATY straży i policji)
Takie rozwiązanie przyczyniłoby się do wolniejszego przesuwania tematów w danej rubryce i nie uciekałyby one tak szybko ze strony.

Mysle, żęadmini powinni się tym zająć.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Taki temat to powinieneś dać w sprawach technicznych...
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Niko pisze:Taki temat to powinieneś dać w sprawach technicznych...
Jak już się wypowiadasz, to wypowiadaj się w temacie, a nie staraj się kogoś pouczać.. Temat jeśli jest nie w odpowiedniej kategorii to moderator go przeniesie, a jeśli chodzi o podział news`ów to popieram Pool`a
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a ja przeciwnie nie popieram, bo mam wszystko w 1 miejscu i czytam po kolei i jak cos cuieknie na 2 strone to przelaczam tylko raz a jak bedzie 4 kategorie powiedzmy to juz musze 3 razy przelaczac, co poprostu wydluza czas i jest nie potrzebne
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a ja popieram POOLa.... słuszna uwaga... moim zdaniem jak na dobry portal przystało tak powinno być:D 8) 8) 8)
Amber
starszy szeregowy
Posty: 65
Rejestracja: 29 gru 2005, 2:20
Lokalizacja: O-ka

Post autor: Amber »

[X] za!
;)
ODPOWIEDZ