Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK)

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK)

Post autor: AZB666 »

Witajcie :)
Przeglądając forum znaleźć można
wątki typu: jaka szkoła jazdy w Ostrołęce jest najlepsza, itp.

Te wątki, ok są potrzebne.
Ja bym jednak chciał wiedzieć, co jest dla Was, przyszłych kierowców, najważniejsze
w szkole jazdy?

Czekam na ciekawe odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK)

Post autor: przeklinak »

przyszłym kierowcą może nie jestem ale moim zdaniem (nawet jak sobie przypomnę jak mnie uczono) to w oce mało kto umie prawidłowo uczyć jazdy
wystarczy spojrzeć co robią instruktorzy jak kursant jedzie !! dłubią w nosach lub oparcie w tył i leżą !!! mało zainteresowania co się na drodze dzieje :( żeby mnie inna osoba jazdy nie poduczyła to jeździłbym pewnie jak łamaga
Awatar użytkownika
TRUE
kapral
Posty: 130
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:29

Re: Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK)

Post autor: TRUE »

Ja osobiście polecam TURBO Andrzeja Skłodowskiego i Szkołę Bezpiecznej Jazdy. Znam obu właścicieli i wiem, że dbają o jakość usług.
Używaj ogonków.

Wolisz robić komuś łaskę, czy robic komus laske?
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK)

Post autor: hcuj »

picia4 pisze:przyszłym kierowcą może nie jestem ale moim zdaniem (nawet jak sobie przypomnę jak mnie uczono) to w oce mało kto umie prawidłowo uczyć jazdy
wystarczy spojrzeć co robią instruktorzy jak kursant jedzie !! dłubią w nosach lub oparcie w tył i leżą !!! mało zainteresowania co się na drodze dzieje :( żeby mnie inna osoba jazdy nie poduczyła to jeździłbym pewnie jak łamaga
raczej przed wyjeżdżeniem 20 godzin instruktor by nie pozwalał na takie luzy, co innego potem
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców (OSK)

Post autor: malykazio »

Instruktora rozmawiającego przez komórkę można spotkać na każdym kroku. Niezły przykład dają.
ODPOWIEDZ