Hejo,
Jutro tj 1 Listopada mzk kursuje według godzin z "n" a nie z "+" prawda? dobrze zrozumiałam komunikat, bo z + jeszcze kursuje w oprocz niedziel i świat w soboty, a nki tylko niedziele i swieta
Uwaga! Forum działa w trybie archiwum. Przeglądanie jest możliwe, ale dodawanie nowych postów zostało wyłączone.
Jeśli chcesz o coś zapytać, zgłosić lub podyskutować - napisz do nas: redakcja@moja-ostroleka.pl, skorzystaj z formularza lub napisz bezpośrednio na Facebooku.