Dobra makijażystka

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nukata
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2012, 15:27

Dobra makijażystka

Post autor: nukata »

Hej, polecicie dobrą makijażystkę? Wraz z informacją o cenie i opinii efektu końcowego. Niestety ostatnio jak byłam Pani nie potrafiła wykonać czarnej kreski, a o doborze podkładu nie wspomnę...
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Dobra makijażystka

Post autor: dobrusia33 »

ja polecam panią Sylwię Skrzypczak, robi raczej mocny makijaż, ale bardzo efektowny, korzystałam kilka razy z pełnym zadowoleniem, cena za ślubny chyba 120zł z rzęsami już
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Dobra makijażystka

Post autor: samanta »

W tamtym roku skorzystałam z usług 2 pań i szczerze mogę polecić panią Stryjewską z solarium w handlowcu przy Gorbatowa (w tej części, co lodziarnia i sklep z zabawkami, na samej górze). Makijaż wykonany profesjonalnie, dobrymi kosmetykami, wytrzymał całą noc i nie było efektu maski. Jedyny minus - cena - zapłaciłam chyba powyżej 100zł. Ale za taką jakość i wykonanie trzeba zapłacić. Tak pomyślałam po kolejnym makijażu, wykonanym przez panią z salonu o nazwie chyba Genezis (na Kilińskiego, pani pracuje razem z fryzjerką). Zapłaciłam jakieś 50-60zł za makijaż wykonany kosmetykami z drogerii. O podkładzie nawet nie chcę myśleć - stara dobra szpachla. Na pewno nie pójde tam więcej. Wniosek jeden - lepiej zapłacić i nie żałować, czyli jak ze wszystkim w zyciu.
angelinab
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2010, 16:14

Re: Dobra makijażystka

Post autor: angelinab »

Na końcu ul. Głowackiego, przy Placu Bema, róg Kościuszki jest salon kosmetyczny, który mogę polecić. Korzystam od kilku lat i jestem zadowolona!
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2014, 16:44 przez angelinab, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobra makijażystka

Post autor: sKaLpeL »

angelinab pisze:Na końcu ul. Głowadzkiego
nie ma takiej ulicy w Ostrołęce, śmiało powiem, że w całej Polsce próżno byłoby takiej szukać

ciekawe kim był ów GłowaDZki ?
ODPOWIEDZ