Chlor

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Chlor

Post autor: michal86 »

witam.odeskowalem dach,pokrylem blacha,po miesiacu owe deski zaczely siniec.w necie wyczytalem ze moge je spryskac chlorem zeby ta sinizna zeszla.stad moje pytanie gdzie w oce kupie taki chlor?a moze ktos cos innego doradzi zeby pozbyc sie tej sinizny
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: chlor

Post autor: elfik »

Chlor w sprayu.. hmm.. Na myśl przychodzi mi tylko środek na pleśń/grzyby Savo (przy okazji bardzo skuteczny). Tylko myślę, że będzie mało wydajny. Wybrałabym raczej coś w baniaku np. 5l i przelała do zraszacza :)

Takie rzeczy na pewno kupisz w sklepie ogrodniczym obok ZSZ nr 1 (metalówa), na ul. Inwalidów Wojennych. Albo Allegro. Musisz poszukać gdzie korzystniej :)

Pozdrawiam!
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Re: chlor

Post autor: michal86 »

dzieki:)dachu jest 60mk.mam sprezarke i pistolet do malowania wiec niema problemu z spryskaniem tego
emzet
starszy szeregowy
Posty: 82
Rejestracja: 26 sty 2014, 10:18

Re: chlor

Post autor: emzet »

W sklepach z artykułami rolniczymi jako środek do dezynfekcji zbiorników na mleko. Nie wiem w jakim jest stężeniu, musisz sprawdzić.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Chlor

Post autor: steward »

Impregnowałeś drewno jakimś 'drewnochronem' przed położeniem? Bo jeśli nie to będzie z tym kłopot bo drewno, które pochłania wodę i wilgoć będzie ci siniało non stop. Rozwiązaniem jest drewnochron ale przed położeniem (wanienki bądź malowanie pędzlem).
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Re: Chlor

Post autor: michal86 »

impregnowali w tartaku,zanurzyli na caly dzien w impergnacie,ale drewno mokre to slabo chlonelo
ODPOWIEDZ