Darmowe porady prawne

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Darmowe porady prawne

Post autor: wilczur »

Witam, czy w mieście jest możliwość porozmawiania z prawnikiem i uzyskania darmowej porady prawnej?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Darmowe porady prawne

Post autor: Infom »

kiedyś moja-ostroleka ogłaszała darmowe porady prawne więc spróbuj pod tym mailem: prawnik@moja-ostroleka.pl
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Darmowe porady prawne

Post autor: malykazio »

wilczur pisze:Witam, czy w mieście jest możliwość porozmawiania z prawnikiem i uzyskania darmowej porady prawnej?
Widziałem szyld darmowego prawnika tuż obok szyldu darmowego mechanika i darmowego fryzjera. Ci dwaj ostatni mają swoje zakłady tuż obok darmowego supermarketu.
W MOPR z tego co wiem są udzielane darmowe porady.
Bolek21
plutonowy
Posty: 203
Rejestracja: 22 lut 2013, 10:27

Re: Darmowe porady prawne

Post autor: Bolek21 »

Spróbuj założyć konto na jakimś forum prawnym. Tam na pewno otrzymasz darmową poradę. Kiedyś sam z tego korzystałem.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Darmowe porady prawne

Post autor: malykazio »

Bolek21 pisze:Spróbuj założyć konto na jakimś forum prawnym. Tam na pewno otrzymasz darmową poradę. Kiedyś sam z tego korzystałem.
Lepsze to niż nic, ale z takim poradami też trzeba uważać. Na pewno nie ma co wierzyć w stwierdzenia: "Byłem w identycznej sytuacji i zrobiłem to czy tamto i zadziałało". Nie ma identycznych sytuacji. Pomimo pozornych podobieństw stan faktyczny może być zupełnie inny. Poza tym czasem rozwiązanie zależy od tego gdzie powstał problem, bo różne sądy i instytucje różnie orzekają czy różne decyzje wydają nawet w podobnych sprawach.
W przypadku wątpliwości po takiej internetowej poradzie lepiej jednak skonsultować się z prawnikiem, o którym wiadomo, że jest prawnikiem. Na forach każdy może za prawnika się podawać.
ODPOWIEDZ