Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pazik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:26

Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: pazik »

Witam serdecznie,

brat bierze za pól roku ślub i mam pytanko odnośnie szkoły tańca lub konkretnej osoby jaką byście polecili na naukę pierwszego tańca na Ślub.

Bardzo dziękuje za odpowiedzi :wink:
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: Infom »

Napisze tak, byłem na kilkunastu weselach, gdzie młodzi mieli przygotowany swój pierwszy taniec ( pewnie po jakiejś szkółce ) i za każdym razem wygląda do komicznie, tak sztucznie, że jak obserwuje gości podczas tańca to nie wiem czy oni śmieją się z radości, że tak pięknie tańczą, czy, że tak śmiesznie to wygląda :)naprawdę odpuście sobie te nauki tańca, bo jak ktoś nie ma drygu do tańca w miesiąc czasu nie nauczy się tańczyć, już lepiej wybrać wolną piosenkę na pierwszy taniec i pobujać się przez 3 minuty - powodzenia :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: Qrzysio »

Klub Dance And Move. www.danceandmove.pl
trejsii
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 gru 2013, 21:42

Re: Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: trejsii »

a może orientuje się ktoś jaki jest koszt takiego kursu? i ile czasu wczesniej trzeba zaczać ?
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: sKaLpeL »

w dance and move u Marcina - godzina zegarowa kosztuje 70zł - a ile czasu zacząć wcześniej? zależy jaką masz piosenkę czy szybką czy wolną czy może chcesz zrobić jakieś przejścia muzyczne czyli kilka piosenek po np 30-40sekund, u mnie to wyglądało tak że mieliśmy wolny numer i nam wystarczyła jedna godzina treningu
pazik
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:26

Re: Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: pazik »

Bardzo dziękuje za podpowiedzi. Podzielam Twoje zdanie Infom. Naprawdę nie wiadomo o co chodzi w tych uśmiechach gości ;)
Ale sam osobiście widziałem taniec młodych, którzy byli po "szkółce" i powiem szczerze, że mogli sobie to darować- a osoba która ich nauczała mogła Im dać do zrozumienia, że powinni przy wolnym numerze i się pobujać.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Pierwszy Taniec- Nauka Tańca

Post autor: mIcHaLos »

Infom pisze:Napisze tak, byłem na kilkunastu weselach, gdzie młodzi mieli przygotowany swój pierwszy taniec ( pewnie po jakiejś szkółce ) i za każdym razem wygląda do komicznie, tak sztucznie, że jak obserwuje gości podczas tańca to nie wiem czy oni śmieją się z radości, że tak pięknie tańczą, czy, że tak śmiesznie to wygląda naprawdę odpuście sobie te nauki tańca, bo jak ktoś nie ma drygu do tańca w miesiąc czasu nie nauczy się tańczyć, już lepiej wybrać wolną piosenkę na pierwszy taniec i pobujać się przez 3 minuty - powodzenia
Święte słowa ! - w zupełności popieram ! :)
ODPOWIEDZ