Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Post autor: mini505 »

witam czy wie ktoś może gdzie w Ostrołęce lub okolicy mogłabym kupić półtuszę lub ćwiartkę wieprzowiny ? Kiedyś można było kupić u rzeźnika w Antoniach , taki pan prowadził biznes , ale byłam ostatnio i już interes zwinięty :( .
dziś przejdę obok Ciebie już bez emocji z dumnie podniesioną głową do góry...
fenyloketonuria
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 16 wrz 2008, 18:49

Re: Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Post autor: fenyloketonuria »

Niedawno były w marcpolu w wojciechowicach całe jak i dzielone półtusze. W Kadzidle jest Polcarne, mają chyba swój sklep firmowy, to też powinno być. Jakaś ubojnia jest chyba jeszcze w drodze na Warszawę (Kordowo, Nożewo, pewności nie mam) wisi tablica o sklepie przyzakładowym.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Post autor: aga1009 »

Na Goworowskiej (w tym sklepie po schodach na dół) obok lecznicy dla zwierząt.
Przy ryneczku, naprzeciwko tych straganów.Tu jak poprosisz to ci potną, czy tam "rozbiorą" fachowo chyba tak się mówi. Oczywiście trzeba wcześniej zamówić.
Daj znać w jakiej cenie teraz można kupić?
DARIUSZEK
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lis 2014, 18:09

Re: Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Post autor: DARIUSZEK »

Witam.Ja kupuję w Zakładzie w Sypniewie.Dzwonię kilka dni wcześniej i mówię jaka ma być (czy chuda czy tłusta) i taka zostaje wybrana.Na prawdę polecam.
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Post autor: mini505 »

Przepraszam że tak późno odpisuję ale miałam kilka problemów z dzieciakami . Sprawa z mięskiem wygląda następująco można kupić od ręki półtuszę w antoniach i cenowo wygląda to tak za półtuszę 8 zł za kg a za ćwiartkę tylną 8,50 zł / kg. W polcarne w Kadzidle za półtuszę 9 zł /kg, a za ćwiartkę tylną 9,50 zł /kg i też od ręki sprzedają. Jest jeszcze pan Robert na targowej ale tam już na zamówienie i ćwiartka tylna kosztuje 7,50zł /kg. Mam nadzieję że pomogłam mnie naglił czas i ,,niuniu" kupiłam w Antoniach, mam numer do tego pana jeśli komuś potrzeba to podam.
dziś przejdę obok Ciebie już bez emocji z dumnie podniesioną głową do góry...
KoniKWawa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 gru 2014, 17:41

Re: Gdzie kupić półtuszę wieprzową ?

Post autor: KoniKWawa »

Dzieki!!!
ODPOWIEDZ