Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Incognitus
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 14 kwie 2006, 12:24

Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: Incognitus »

Na wymiar, który nie olewa klientów? Byłem w Laskowcu, ustaliliśmy termin. W umówionym dniu zadzwoniłem z zapytaniem dlaczego Szanowny Pan się spóźnia, to zapytał kim jestem i czego chcę od niego. Zapomniał, że się umówił. Z kolejnym "Producentem" z Pułku Ułanów poszło lepiej. Przyjechał po telefonie z zapytaniem czemu się spóźnia. Pomiar zrobił, dał kilka ciekawych pomysłów i miał się odezwać z wycenioną ofertą za trzy dni. Minął tydzień, wyceny nie ma, zrobi za trzy dni. Ręce opadają. To jakiś nowy styl prowadzenia firmy?
Nikt nie odpowiedział na Twój post? Zrób literówkę, a zobaczysz ilu się odezwie.
Obrazek
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: typek »

Adam 788 983 561 Drwęcz
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: Infom »

polecam tą firmę link na fb https://www.facebook.com/flatkoncept?fref=ts
jak nie masz fb napisz to podam nr kontaktowy
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: Marinero100 »

"Olver" obok urzędu pracy
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: XXXX »

NIE polecam firmy FLATKONCEPT - !!!!!!!!!!!!!!!
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: bonitaa »

Też polecam Pana Adama. Robił mi ostatnio kuchnię i byłam bardzo zadowolna. Przede wszystkim potrafi dobrze doradzić jest punktualny i bardzo dokładny. Z czystym sumieniem na plus. Jedynie czego się obawiałam że jest dość młody ale po bliższym poznaniu uznałam to za zaletę. Bardzo fachowo podchodzi do klienta
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: Infom »

XXXX pisze:NIE polecam firmy FLATKONCEPT - !!!!!!!!!!!!!!!
czemu nie polecasz, rozwiń myśl ?, bo nie dał rabatu na koniec?
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: aga1009 »

Temat morze….. Pełno u nas producentów mebli. Pytanie, który godny polecenia.
Jeden lepszy, drugi gorszy, a najgorsi chyba tacy, którzy nie mieli pomysłu na biznes więc wymyślili sobie meble w stodole robić. Tak na zdrowy rozsądek to lepiej wybrać większą firmę to i z reklamacją nie będzie problemu, nie zwinie interesu z dnia na dzień.
Opinie na forum też niewiarygodne. Jedni sami siebie chwalą, konkurencja też swoje robi.
Ktoś inny wybiera najtańszy towar i później narzeka, że meble się rozklejają.
Niedawno to przechodziłam i podobne doświadczenie mam. Jeden do dziś nie oddzwonił, inny jakiś bubel chciał mi wcisnąć aby najłatwiej dla niego było.
Pochlebne opinie słyszałam o Inter-Meble Smugarzewski z Łomży- biuro z ekspozycją w Ostrołęce tu gdzie Centrum Targowa. Duży wybór frontów po szkło malowane, hartowane.
Mamy jeszcze Mark-Meble w Handlowcu , też spory wybór. Dziwną tylko politykę stosują pobierając opłatę za wycenę.
Akcent na Kościuszki, jakoś drogo mi się wydawało.
Osobiście skorzystałam z Wegi na Kołobrzeskiej i jestem zadowolona. Wszystko na czas, cena przyzwoita a mebelki też mi się podobają. Jestem zadowolona mimo, że to nietypowy projekt. Może im się po prostu udało :D jedna opinia to za mało.
XXXX
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 23 cze 2008, 12:38

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: XXXX »

nie chodzi o rabat, tylko o to ze pan "prezes" to po porostu gówniarz. Meble od pol roku tak naprawde nie skonczone. Nie odbiera tel., i nie oddzwania wiec myśle że nie jest to podejscie godne "prezesa" jak ma na pieczątce :) dobrze, że znalazł sie ktoś kto to nam dokończy :) wiec znależć firme która wykona meble na czas i w terminie to sukces;) pozdrawiam wszytskich budujących i wykańczających się ;)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie w Ostrołęce znajdę producenta mebli.

Post autor: Infom »

hm lepiej nie płacić całości dopóki całość z poprawkami nie będzie skończona, wtedy na pewno każdy "majster" się szybciej uwinie
ODPOWIEDZ