Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
misiek1711
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2015, 19:23

Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Post autor: misiek1711 »

Witam, potrzebuję wytaliować marynarkę (nową) więc zależy mi żeby krawiec był sprawdzony. Polecacie kogoś? Co sądzicie o kalisto fashion ul. Piłsudskiego 32a??
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Post autor: Infom »

Przejdź się do sklepu z garniturami " Królewicz", który mieści się na deptaku ( na przeciwko openfinace), prowadzi go pani krawcowa, która kiedyś mi pomogła i przerobiła mi marynarkę.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Post autor: palipies »

Jak Krawiec w Ostrołęce, to tylko Pan przy placu 1 maja. Fachowiec najwyższej klasy, przerabiał mi garnitur. Wie, jak ma leżeć, w dużym skrócie nie jest rzemieślnikiem, a mistrzem. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Post autor: sKaLpeL »

misiek1711 pisze:Witam, potrzebuję wytaliować marynarkę (nową) więc zależy mi żeby krawiec był sprawdzony. Polecacie kogoś? Co sądzicie o kalisto fashion ul. Piłsudskiego 32a??
Jeżeli to jest ten zakład za fotografem "Wiktor" to ja polecam, tam pracuje taka sympatyczna Pani i taliowała mi marynarkę i poprawiała spodnie od garnituru do ślubu, miało być to zrobione idealnie co podkreślałem kilka razy, i tak też było, z usługi jestem bardzo zadowolony, Pani dopasowała mi garnitur idealnie tak jak chciałem, a w ogóle poszedłem tam z polecenia od jednego z miejscowych sklepów z garniturami
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Post autor: skutekk »

ostatnio jak kupywalem garnitur to kazdy salon, w ktorym bylem oferowal swojego krawca, ktory im poprawia wszystkie garniaki.
misiek1711
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2015, 19:23

Re: Krawiec/krawcowa do męskiego garnituru

Post autor: misiek1711 »

sKaLpeL pisze:
misiek1711 pisze:Witam, potrzebuję wytaliować marynarkę (nową) więc zależy mi żeby krawiec był sprawdzony. Polecacie kogoś? Co sądzicie o kalisto fashion ul. Piłsudskiego 32a??
Jeżeli to jest ten zakład za fotografem "Wiktor" to ja polecam, tam pracuje taka sympatyczna Pani i taliowała mi marynarkę i poprawiała spodnie od garnituru do ślubu, miało być to zrobione idealnie co podkreślałem kilka razy, i tak też było, z usługi jestem bardzo zadowolony, Pani dopasowała mi garnitur idealnie tak jak chciałem, a w ogóle poszedłem tam z polecenia od jednego z miejscowych sklepów z garniturami
Tak, obok foto "Wiktor", właśnie też garnitur ślubny chcę wytaliować marynarkę
ODPOWIEDZ