Szafy wnękowe - kto i za ile?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Cadet3377
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 01 cze 2011, 19:23

Szafy wnękowe - kto i za ile?

Post autor: Cadet3377 »

Witam i mam pytanie szukam kogoś kto potrafi i drogo nie bierze do zrobienia Szafy wnękowej a w sumie 2 szaf
Wiem że nie drogi to tak brzmi optymistycznie ale przebicie cenowe jest w Ostrołęce duże ,robiłem pare lat temu szafę to z komandora wycenili mi 4,200 zł a druga ofertę inna firma wyceniła mi za 2,500zł więc wiadomo kogo wybrałem :lol:
Za odpowiedż z góry dziekuję
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Szafy wnękowe - kto i za ile?

Post autor: bonitaa »

ja polecam znajomego stolarza A.Żebrowski z Drwęczy.
Cena zależy od materiałów i różnych udogodnień ale Pan powyżej bierze ok 1000zł za metr czyli przeciętnie. Z tego co się orientowałam to ma sporo zleceń, więc nie wiem czy przez najbliższe 2 miesiące będzie miał czas. Jeśli ktoś zainteresowany to numer: 788 983 561
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Szafy wnękowe - kto i za ile?

Post autor: muszelka »

Z czystym sumieniem mogę polecić firme ALFA Ostrołeka bodajże ul Kilińskiego. Robili mi szafę we wrześniu ubiegłego roku i jestem zadowolona. Cenowo również. Polecam.
agacomplete
starszy kapral
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2010, 21:26

Re: Szafy wnękowe - kto i za ile?

Post autor: agacomplete »

ja sobie sam zrobiłem jedna 3,8 m głęboka na jakieś 2m taka mała garderoba pod skosem druga 1,5 m to po 1000zł wyszło by ponad 5 tys a może i więcej a koszt mareriału to nie całe 1500zł. jak ktos ma trochę smykały do majsterkowania i wyobraźni przestrzennej może sobie narysować na kartce zamówić w comandorze albo u kogoś innego co tnie płyty gotowe formaty i wystarczy poskręcać. oklejać nie trzeba bo można zastosować obicia plastikowe i aluminiowe okucia i gotowe nawet jak nie wyjdzie idealnie satysfakcja gwarantowana a ile kasy zostaje w kieszeni.
A tu numer do gościa co robi szafy 793711080
_hunter_
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 13 sie 2007, 10:26

Re: Szafy wnękowe - kto i za ile?

Post autor: _hunter_ »

ja polecam firmę z okolicy Ostrołęki http://meblemilton.pl/
Akkarin
kapral
Posty: 146
Rejestracja: 01 kwie 2012, 8:55

Re: Szafy wnękowe - kto i za ile?

Post autor: Akkarin »

ja też zrobiłem szafę wnękową sam ( przepraszam razem z żoną ) wycena na Rzekuniu 1100
(to jest niewielka szafa ) a my kupiliśmy płyty i cały osprzęt w Łomży e cena szafy wyszła 500 zł . montaż prosty tylko troche smykałki do majsterkowania tak jak napisał poprzednik
Kieruj się racjonalnym rozsądkiem, a nie tylko emocjami...
ODPOWIEDZ