Wytępienie karaluchów/prusaków

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pawelbonio
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2015, 21:24

Wytępienie karaluchów/prusaków

Post autor: pawelbonio »

Witam,

Poszukuje wszystkie firmy w Ostrołęce co zajmują się dezynfekcją wytępieniem prusaków. Mam plagę w bloku a tępiąc tylko u siebie w mieszkaniu nie dam rady ich się pozbyć na stałe. Chce podjąć współprace z osobą mającą doświadczenie w tej kwestii. Osobę polecę spółdzielni mieszkaniowej gdyż oni będą finansować prawdopodobnie ich wytępienie a jak nie to składka mieszkańców.
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: DEZYNFEKCJA, WYTĘPIENIE KARALUCHÓW PRUSAKÓW

Post autor: Michał »

Mam namiary na dobrą firmę z Łomży ale dojadą do Ostrołęki. Numer kontaktowy: 664 769 061
minikowalski
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 24 cze 2010, 18:19

Re: Wytępienie karaluchów/prusaków

Post autor: minikowalski »

- kwas borny - buteleczkę płynu kupisz w aptece,
- ziemniak ugotowany,
- jajko surowe,
- cukier waniliowy,

Rozgnieć ziemniaka z jajkiem posyp cukrem waniliowym, polej kwasu bornego żeby ulepić kuleczki które się nie będą rozwalały będą ścisłe. Porozkładaj je w różnych miejscach za lodówką w szafkach na szafkach za szafkami w takich miejscach gdzie grasują. Gdzieś na necie jest też przepis.
U nas pomogło.

Jak przyjedzie firma to w bloku muszą truć wszyscy, a i tak nie będzie pewności że nie powrócą. A tak to robale będą omijały wasze mieszkanie, a reszta lokatorów niech robi co chce.
Pozdrawiam i powodzenia.
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: Wytępienie karaluchów/prusaków

Post autor: jagus1402 »

Witam. Najlepszym preparatem na karaluchy, prusaki jest KAPKAN- żel , który kupisz przez internet ( koszt z przesyłka około 20 zł). Kupisz też na dużym rynku od Rosjan. Sposób sprawdzony ww 100% oraz tani i szybki. Już po max. 3 dniach ani śladu robali. Sąsiedzi wokół mogą mieć robactwa od groma, a u Ciebie nie będzie na pewno.Co do kulek z boraksu- juz nie działają na robale- chyba się robale przyzwyczaiły.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Wytępienie karaluchów/prusaków

Post autor: palipies »

Tylko, jeżeli to tak inwazyjnie działa ciekawe jaki ma wpływ na nasze zdrowie + ewentualne dzieci, jeżeli są w mieszkaniu.
Na szczęście nie miałem styczności za karaluchami, ale wiem od mojego kolegi, że do momentu dopóki źródło nie zostanie zwalczone, dopóty problem nigdy nie będzie zażegnany. On korzystał z firmy, która kompleksowo zajęła się całym mieszkaniem + moskitiery i inne zabezpieczenia, po pół roku ponowna wizyta firma. Problem został zwalczony, a po śmierci sąsiadki, która nie dbała w ogóle o higienę zażegnany.
Także wydaje mi się, że w takiej sytuacji najlepiej byłoby, żeby cała klatka podjęła działanie, na pewno będzie trudno, ale im większa ilość osób się zdecyduje tym dalej obcy się oddalą.
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Re: Wytępienie karaluchów/prusaków

Post autor: dzialka10 »

Jak jeszcze mieszkałam w wieżowcu Pan od dezynsekcji zastosował jak się okazało bardzo skuteczny środek: "Max Force" żel. Specjalnie się go zapytałam o nazwę, bo nakładał go bez rękawiczek! (nawet pytałam czy się nie boi, bo to przecież chemia). Potem sama wyszukałam w necie by o nim poczytać (i ewentualnie kupić), ale kupować jak się okazało już nie musiałam.
Nakładał go w różnych niedostępnych dla dzieci miejscach: zakamarki, pod sufitem, okolice wentylacji i łazience. Środek był naprawdę skuteczny, bo potem widzieliśmy jeszcze nie raz karaluchy przy windzie i zsypie, nawet sąsiadka po jakimś czasie się przyznała do problemu, a u nas ich nie było.
Powodzenia w rozwiązaniu problemu.
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
ODPOWIEDZ