Nawiewnik okienny

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Nawiewnik okienny

Post autor: noviceek »

Witam. Czy orientujecie się gdzie w Ostrołęce ( i jakie mogą być tego ewentualne koszta ) znajdę nawiewnik okienny w celu zwiększenia wentylacji w pomieszczeniu ? Czytałem że można to zrobić samemu, ale nie chce ryzykować utratą okna z powodu błędnego montażu samodzielnie .
zielny99
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2015, 13:51

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: zielny99 »

Myślę, że najłatwiej będzie znaleźć w internecie, np na Allegro. Po co szukać po mieście jak mogą dowieźć do domu ;)
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: kormoran »

Podejdź, podjedź do sklepu /producenta/ i zapytaj bo chyba trzeba wymienić skrzydło okna.
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

Nie trzeba wymieniać skrzydła, przynajmniej się z tym nie spotkałem. Posiadam trzy nawiewniki o szerokości 40 cm, które przy montażu typowym dla gotowego i zamontowanego okna, zapewnią przepływ powietrza na poziomie 25 m/3 na godzinę. Cena po 40 złotych za sztukę.
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: noviceek »

sam montowałeś?? bo ja się boje że uszkodzę okno ;(
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

tak, sam montowałem kilkanaście sztuk na gotowych oknach, nie jest to strasznie trudne, ale trzeba dobrze sobie wszystko wyznaczyć
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: noviceek »

Korzystałeś z jakiejś instrukcji, czy po prostu samemu wymierzyłeś na oko i rozwierciłeś futrynę w celu zamontowania nawiewnika? czytałem że poprzez niewłaściwą wysokość otworu można uszkodzić konstrukcję okna, dlatego tak się dopytuje, a nie od razu przechodzę do działania..
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

mam 6 lat doświadczenia na produkcji okien i montażu, konstrukcja każdej ramy i skrzydła jest podobna, a nawiewnik można faktycznie zamontować tylko w jednym miejscu żeby w 100% spełniał swoje funkcje
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: noviceek »

no właśnie.. czyli może jednak nie będę ryzykował zepsuciem okna.. i zlecę to komuś kto się na tym zna.
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

na przykład mi ;)
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: noviceek »

na przykład ;) a powiedz mi potrzeba montować we wszystkich skrzydłach, czy jeżeli okno składa się z trzech skrzydeł wystarczy zamontować w jednym? w z tego co mi się wydaje to chyba tak..
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

montuje się jeden na jedno okno, chyba że klient życzy sobie więcej, ale z tym się nie spotkałem, produkując okna na bloki, zawsze dawaliśmy nawiewniki tylko w rozwiernym, bo w sumie w uchylnym powinieneś mieć mikro wentylację
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

nawiewniki o których wspomniałem mam na sprzedanie, żeby była pełna jasność, więc jeśli chętny na zakup to proszę o kontakt, ponieważ blokują mi one pieniądze i chce je zwrócić lub sprzedać ;)
noviceek
szeregowy
Posty: 39
Rejestracja: 15 kwie 2010, 17:01

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: noviceek »

jeżeli w pakiecie proponujesz montaż to biorę od ręki ;)
szukam_88
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:11

Re: Nawiewnik okienny

Post autor: szukam_88 »

ogólnie to już je oddałem ale odzyskać zawsze mogę, pytanie ile Ty chcesz ich? moja propozycja to 60 złotych z montażem od sztuki
ODPOWIEDZ