Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: Sarcev »

Witajcie! :D

Szukam chętnych na współny wypad rowerowy w sobotę. Oczywiscie wszystkie zależy od pogody ale wstępnie zaplanowałem trasę https://www.endomondo.com/routes/520224324 ok 130 km.
Trasa biegnie od Ostrołęki przez Łęg w kierunku Zbójnej wzdłuż granicy województwa mazowieckiego i podlaskiego. Nastepnie do Kadzidła i przez lasy asfaltową drogą do Parciak i powrót na Ostrołęka. Droga praktycznie cały czas wyasfaltowana, dużo lasów, zieleni, mały ruch samochodowy poprostu "miód na koła" 8)

Proponuje spotkać sie godz 10.30 na stacji benzynowej Statoil na Centrum :) Jestem otwarty na wszelakie propozycje typu zmiana trasy, jakaś przerwa na grill czy zwiedzanie etc

Uwaga!
"Każdy z uczestników jedzie na własną odpowiedzialność tzn. że ogłaszający nie bierze odpowiedzialności za rowerzystów uczestniczących w wyjeździe"
l-p
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2015, 13:15

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: l-p »

Witaj. Jakie tempo wycieczki? Czy ktoś o słabszej kondycji da radę? Pomysł fajny tylko zastanawiam się czy dam radę ;)
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: Mawashi »

Świetny pomysł. Ruszymy ze Statoila, dojeżdżam z Tobą do Łęgu Przedmiejskiego, a dalej jedziesz sam, bo dalej nie dam rady :mrgreen: Kilometry przerażają, ale wierzę w Ciebie (Was) i trzymam kciuki :wink:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: Sarcev »

Bez przesady nie jest to jakaś kosmiczna odległość :)
"l-p" tempo raczej rekreacyjne, bez szaleństw.
Póki co dwie osoby zadeklarowały się że jadą, chętnych jest więcej ale jak nie wesele to praca. Wrzucę jeszcze zapytanie na rowerową ostrolęke... :)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: mlody91 »

ja tam chetnie bym pojechal ale zawsze wybieracie terminy wtedy kiedy mam egzaminy w szkole :D jak przez dwa tygodnie nie bylo szkoly to cisza zaczyna sie szkola a tu sobie wycieczke chca robic :D
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: Sarcev »

Rok temu miałem podobny kłopot z wolnymi terminami, ale napewno bedzie nie jedna okazjawspólnie pojeżdzić. Swoją drogą dziś zrobiłem prawie 100km i sporo osób z Ostrołęki widywałem na trasie :)
mlody91
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 22 cze 2013, 22:05

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: mlody91 »

jesli czas pozwoli albo nauczyciele to bede a jesli nie no to trudno sam najwyzej za tydzien sobie ta trase zrobie ;)
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Propozycja wycieczki rowerowej 16.05.15r

Post autor: Sarcev »

Wyjazd się udał! :) Pojechaliśmy w 4 osoby i pomimo czasami silnie wiejącego wiatru udało nam sie zrobić blisko 130 km i przy okazji zwiedzić kilka miejsc :) Pzdr
ODPOWIEDZ