Serwis rowerowy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Serwis rowerowy

Post autor: leon8107 »

witam
może temat już był poruszany ale chcę go odświerzyć , bo zawsze coś się zmienia.
gdzie polecacie dobry serwis rowerowy???
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Serwis rowerowy

Post autor: Infom »

A coś konkretnie chcesz wymienić?
Ogólnie w każdym rowerowym sklepie mają serwis, ale polecam sklep rowerowy na wojtkach, sprzedają rowery jak i serwisują, albo jeszcze pozostaje ARKUS na Targowej
leon8107
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 25 paź 2005, 9:27

Re: Serwis rowerowy

Post autor: leon8107 »

witam
chodzi o ogólny przegląd roweru, nasmarowanie wszystkiego, regulacja przerzutek , wymiana płynu hamulcowego i odpowietrzenie . Wiem że w każdym rowerowym sklepie mają serwis tylko nie wszyscy się znają na tym dobrze. Dlatego pytam o waszą opinię na ich temat , na forum ( archiwum ) czytałem iż polecaliście jakiegoś Pana co mieścił się w garażach na Gortatowa- tylko że chyba się wyprowadził gdzieś indziej ???
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Serwis rowerowy

Post autor: Infom »

No nie wiem czy w serwisie rowerowym nie znają się na podstawowych czynnościach związanych z serwisem roweru typu właśnie nasmarowanie, regulacja itp itd :) to nie jest nic skomplikowanego, szczególnie dla osób które pracują trochę w tym fachu, podjedź w te miejsca które Ci wskazałem i zwróć im uwagę, że zależy Ci na solidnym serwisie to może baczniej podejdą do sprawy :)
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Serwis rowerowy

Post autor: marbac »

Osobiście nie polecam serwisu na Kołobrzeskiej. Człowiek kiedyś centrował mi koła, nie dokręcił wszystkich szprych, a jak pojechałem z reklamacją, to powiedział, że pierwszy raz ten rower widzi na oczy!
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Serwis rowerowy

Post autor: balboa »

Inform pisze:to nie jest nic skomplikowanego,
Rozumiem, że robiłeś to wszystko kiedyś przynajmniej raz, skoro tak piszesz??

W sklepach generalnie znają się na handlu rowerami, a serwisowanie ani dobre doradztwo nie jest ich mocna stroną.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Serwis rowerowy

Post autor: kml700 »

Porządnego serwisu rowerowego u nas nie ma .
Pan na Gorbatowa jest ok ale do składaków :D
W Arkusie nie jest źle - ale często robią nie dokładnie i mówią "tak musi być "
Ogólnie proponuję prostsze naprawy robić sam - zaoszczędzisz pieniądze i zrobisz dokładnie .
Jaki masz rower ? Może coś pomogę .
ODPOWIEDZ