Biustonosz sportowy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Biustonosz sportowy

Post autor: Kalcia26 »

Hej. Gdzie w Ostrołęce kupię dobry biustonosz sportowy? Najlepiej jakby jeszcze Pani ekspedientki doradziły jak odpowiednio dobrać taki biustonosz...
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Biustonosz sportowy

Post autor: kasia pelasia »

Sklep Dekolt przy ul. Kilińskiego 14. Super sportowe biustonosze, nie jakieś sieciówkowe tylko z firm, które zajmują sie tylko tym. Przemiła obsługa, pomoc w doborze.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biustonosz sportowy

Post autor: Qrpiana »

W sklepie Dekolt faktycznie dostaniesz taki (i nie tylko taki) biustonosz. Pani przemiła, doradzi Ci jak dobierać odpowiednio biustonosze. Jednak jest jeden mankament. Za sportówkę u niej musisz zapłacić min. 200zl. A sklepach z ubranniami sportowymi (NIke, Addidas, 4f, itp) także znajdziesz sportowe biustonosze, dobre jakościowo, odpowiednio uszyte i... tańsze. Ja obecnie mam dwa. Jeden kupiony właśnie w Dekoldzie, a drugi w 4f. Oba tak samo trwałe, idealnie podtrzymują piersi podczas biegania. Ten drugi o połowę tańszy był.
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Biustonosz sportowy

Post autor: kormoran »

Mam nowy /z metami/ granatowy z niebieskimi dodatkami top Adidasa. Kupiłem kiedyś żonie ale nie chciała sportowego i leży niepotrzebny. Jest na szczupłą osobę. Szerokość pod biustem ok. 33 cm /x2 - obwód/ bez rozciągania. Odsprzedam za symboliczną kwotę. Odpowiedz, jeśli rozmiar pasuje to wystawię go na MO.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Biustonosz sportowy

Post autor: nusiaczek »

Qrpiana pisze:W sklepie Dekolt faktycznie dostaniesz taki (i nie tylko taki) biustonosz. Pani przemiła, doradzi Ci jak dobierać odpowiednio biustonosze. Jednak jest jeden mankament. Za sportówkę u niej musisz zapłacić min. 200zl. A sklepach z ubranniami sportowymi (NIke, Addidas, 4f, itp) także znajdziesz sportowe biustonosze, dobre jakościowo, odpowiednio uszyte i... tańsze. Ja obecnie mam dwa. Jeden kupiony właśnie w Dekoldzie, a drugi w 4f. Oba tak samo trwałe, idealnie podtrzymują piersi podczas biegania. Ten drugi o połowę tańszy był.
Zapytam przy okazji, w jakich mniej więcej cenach są tam normalne biustonosze? Zauważyłam ostatnio ten sklep jadąc samochodem i być może się wybiorę, ale chętnie poznałabym najpierw przedział cenowy. :) Gdzie w ogóle u nas w mieście można kupić dobrze dobrany biustonosz? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Biustonosz sportowy

Post autor: Qrpiana »

Ceny zwykłych biustonoszy są porównywalne do cen bielizny z Esotiq, Claudii czy Triumph. W kwestii dobrze dobrane biustonosza - jeżeli wiesz jak powinnaś dobierać biustonosz to w każdym takim sklepie kupisz dobry stanik. Poczytaj: http://www.dopasowana.pl/Jak-dobrac-roz ... pol-8.html. Z obsrewacji wiele kobiet ma z tym problem, np. kupują standardowo 75B, gdzie w rezultacie powinny mieć 70C lub nawet 65D
Awatar użytkownika
Kalcia26
starszy szeregowy
Posty: 93
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:01

Re: Biustonosz sportowy

Post autor: Kalcia26 »

ja zawsze kupuję w Triumphie i jestem zadowolona. Przedział cenowy to tak gdzieś 99zł - 199zł. przynajmniej tak jak na mój biust. a jeżeli potrzebujesz pomocy to Panie zawsze chętnie służą pomocą.
ODPOWIEDZ