Części Caterpillar

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
tow
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:42

Części Caterpillar

Post autor: tow »

Witam wszystkich. Dokładnie, jak w temacie. Potrzebuję namiarów na kogoś, jakąś firmę lub prywatnego mechanika, który ma dostęp do części firmy Caterpillar. Chodzi mi o dostęp do oryginalnych części, nie zamienników, bo już raz się takimi posłużyłem, i co? I właśnie – nic. Po paru miesiącach wróciłem do punktu wyjścia... Dlatego bardzo zależy mi na oryginalnych częściach, które były wytwarzane zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami. I potrzebuje tych namiarów w miarę szybko, bo sezon na roboty trwa, a maszyna mi stoi bezczynnie...(( Może być firma z netu też.
alf 78
kapral
Posty: 142
Rejestracja: 14 mar 2011, 20:36

Re: Części Caterpillar

Post autor: alf 78 »

szukaj cat łomianki wcześniej miałem okazję zamawiać tam parę części do silnika przemysłowego caterpilara C15
Szmeru
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 23 sie 2013, 20:21

Re: Części Caterpillar

Post autor: Szmeru »

http://www.b-m.pl/
Brałem kilkukrotnie części od nich do mini koparki.
danat
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2015, 0:29

Re: Części Caterpillar

Post autor: danat »

A taka spora firma nie ma w polsce swojego sklepu internetowego? Aż nie chce mi się wierzyć. A jak nie, to na pewno sporo partnerskich sklepów pomoże Ci z ogarnięciem sprzętu takiego, jaki Cię interesuje. Wystarczy trochę poszperać na forach branżowych. A to forum wydaje mi się że nie jest najlepszym w tym temacie. Ale powodzenia w poszukiwaniach!
beatrycze
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 cze 2015, 22:00

Re: Części Caterpillar

Post autor: beatrycze »

O jakie konkretnie części chodzi? I tak w ogóle to szukasz czegoś u nas w okolicy, czy bez znaczenia jest lokalizacja? Najbliżej to chyba właśnie pod Warszawą. Poza tym są przecież specjalne wyszukiwarki firm, w których znajdziesz najbliższą lokalizacje. A jeśli wiesz konkretnie czego Ci potrzeba to zamawiaj przez internet. Na pewno cos zaoszczędzisz.
waleriuszo
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2015, 21:59

Re: Części Caterpillar

Post autor: waleriuszo »

Bierzesz pod uwagę zakup części używanych czy interesują Cię tylko i wyłącznie nowe? Oczywiście mam na myśli tylko oryginalne elementy, a nie jakieś zamienniki. Jeśli chcesz nowych części to chyba nie ma wyjścia... musisz zamówić przez internet. Nie ma co szukać takich firm w okolicy, gdyż wtedy ceny nie będą atrakcyjne. Zamawiając przez internet masz większy przegląd w zakresie firm.
ODPOWIEDZ