Strona 1 z 1

Mieszkanie na wynajem

: 25 wrz 2015, 13:51
autor: agniesia10123
Ktoś coś słyszał, ktoś coś wie i może polecić? Jestem zdruzgotana tym, jakie mieszkania ludzie chcą wynająć. Ręce opadają. Jeśli ktoś wie o fajnym, zadbanym, czystym mieszkanku, umeblowanym, bez robaków to byłabym ogromnie wdzięczna. Dbamy o porządek, płacimy w terminie, a okazuję się, że mieszkań brak.

Re: Mieszkanie na wynajem

: 26 wrz 2015, 21:19
autor: Mawashi
Znam ten 'ból'. Ponad rok temu bardzo długo szukałam mieszkania do wynajęcia o przyzwoitym standardzie i często w ogłoszeniu było napisane "ładne, zadbane", szłam oglądać a tam PRL i syf. W końcu udało mi się znaleźć, ale trwało to długo. W tej chwili jestem po zakupie mieszkania i z racji ograniczonego budżetu szukałam na rynku wtórnym. W ogłoszeniach też podawano - "wymienione okna, po remoncie" itd., szłam oglądać i co? Remont zrobiony na przysłowiowy "odwal" i po prostu marnie. Więc kupiłam mieszkanie do remontu i zrobiłam po swojemu od postaw - ale to tak na marginesie i odbiegając od tematu. Więc z moich obserwacji wynika, że dla jednych ludzi coś jest ładne, dla innych średnie, a dla kolejnych to samo jest brzydkie. Ale ludzi mogliby w końcu być uczciwi i mając mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia pisać "okna drewniane, łazienka do remontu, nie ma mebli, są meble etc..." - zaoszczędziłoby to wielu ludziom czasu.
Powodzenia.
PS. U znajomej w bloku jest mieszkanie do wynajęcia, ale uczciwie piszę - PRL. No ale cóż - prusaków nie ma, a sąsiedzi są mili, więc zrównoważ zalety i wady a może się skusisz? :wink: Zgryw.

Re: Mieszkanie na wynajem

: 28 wrz 2015, 22:22
autor: Qlka
Jakiej wielkości mieszkania poszukujesz?

Re: Mieszkanie na wynajem

: 02 paź 2015, 14:36
autor: agniesia10123
DZiękuję. Na szczęście coś znaleźliśmy. A już straciłam nadzieję.