Kantory - Ostrołęka i okolice

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Dagfrlis
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2015, 11:16

Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: Dagfrlis »

Witam, poszukuje kantorów w naszym mieście. Muszę wymienić trochę pieniędzy a mieszkam tu od niedawna i nie wiem gdzie mam się udać po drodze nie widziałem nigdy żadnego. Gdzie się znajdują i jak wiecie to jaki kurs jest na Franka ? bo w necie są fajne kursy możliwe że skorzystam ale jak na miejscu jest taki sam bądź zbliżony kurs to wolę u nas
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: bachi »

Wujek Google, się kłania. :D
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: PIq5 »

w Bursztynowej masz, w Kupcu (ul. Kopernika), na deptaku (ul. Głowackiego). Jest też niedaleko sklepu Biedronka idąc w strnę Avalonu przy ul. Bogusławskiego.
dziadkoza
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 11 lut 2009, 13:50

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: dziadkoza »

wymiana kasy w ostrołęckich kantorach, to strata pieniędzy, sa bardzo slabe kursy,
ja korzystam z www.internetowykantor.pl szybko i bez problemu

chyba, ze ktoś chce wymienić 100$ to wtedy nie ma co sobie zawracać glowy
Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: MoskoU »

To ja jeszcze dodam:
- na placu 1 maja (niedaleko od Orange na Kilińskiego)
- na Kopernika (w ciągu budynków koło Avalonu, niedaleko sklepu elektrycznego p. Tyszki czy Kontrastu)
- koło PKS (buda na terenie PKS z wejściem od strony bloków przy Starosty Kosa) <- tylko nie wiem czy jeszcze działa, szyld jest
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: Qrzysio »

Ja polecam Alior Bank. Poradzili mi znajomi i mieli rację, kursy świetne, lepsze od wielu kantorów w mieście. Oddział ma własne kursy, więc nie warto sprawdzać na stronie banku. W oddziale można znaleźć stosowną informację.

Bardzo dobry kantor jest także przy sklepie Stodoła.
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: Andrzej1 »

Witajcie.
A może tak dać zarobić swoim ?? Qrzysio widać wielbi korporacje... pozostawię bez komentarza. Taki widać nurt w jedynie słusznym złodziejstwie.
Macie kantory na deptaku, tam macie ludzi od nas. może dajcie zarobić, negocjujcie... jesteście dorośli. Coponiektórzy nawet dbają o swoich sąsiadów... inni dają zarobić wrogowi...
pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: Qrzysio »

Nie wiem o jakich wrogach mówisz. Nie chodzę tam, gdzie nie ma jakichś wyimaginowanych wrogów, tylko tam, gdzie dostanę dobry kurs, o co w Ostrołęce jest niestety ciężko. Poleciłem dwa miejsca, korporację - jak to określasz - i lokalny kantor.
Andrzej1
starszy szeregowy
Posty: 99
Rejestracja: 24 lis 2013, 22:25

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: Andrzej1 »

Widzisz szanowny Qrzysio, różni nas bardzo wiele. Ja chcę wspierać moich sąsiadów, ziomków, ludzi, którzy płacą podatki regionalnie. Zdaję sobie sprawę z tego, że te osoby muszą zarobić na swoje utrzymanie i utrzymanie swoich rodzin, naszych polskich rodzin. Ciebie interesuje tylko Twój własny interes, co potwierdziłeś swoją powyższą wypowiedzią, może wskazałeś inne rozwiązanie, ale Twoja tendencja jest jasna i przejrzysta. Ja wolę zapłacić nieco więcej, ale wiem, że te pieniądze trafią do moich sąsiadów. taka mała różnica. W większej skali nie pozostawia złudzeń, że działasz na korzyść "wroga" czyli portfela zagranicznego...
pozdrawiam jak zwykle
Andrzej.
cichy117
plutonowy
Posty: 227
Rejestracja: 02 cze 2013, 15:55

Re: Kantory - Ostrołęka i okolice

Post autor: cichy117 »

Do biedronki, lidla itp. też nie chodzisz?
ODPOWIEDZ