Sklep zoologiczny

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Ggggg
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2015, 17:21

Sklep zoologiczny

Post autor: Ggggg »

Witam
Gdzie w Ostrołęce znajdę sklepy zoologiczne z gryzoniami ? Interesuje mnie zakup krolika miniaturki.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: steward »

Ja kupuję dla swojego węża w hurtowni w warszawie lub przez internet np. na Allegro (http://allegro.pl/krolik-miniaturka-bia ... 87613.html), takie króliczek wystarcza na miesiąc :wink: :mrgreen:
Ggggg
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2015, 17:21

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: Ggggg »

No niestety ale do Warszawy sie nie wybieram w najbliższym czasie potrzebuje informacji o zoologikach w naszym mieście
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: samanta »

Sprawdź przy skrzyżowaniu 11 Listopada z Hallera. Widziałam tam króliki, ale nie pamiętam, czy były też miniaturki.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: steward »

Ggggg pisze:No niestety ale do Warszawy sie nie wybieram w najbliższym czasie potrzebuje informacji o zoologikach w naszym mieście
Spoko to jak Tobie lub Twoim dzieciom się znudzi to chętnie odkupię króliczka w rozsądnej cenie, mój pyton już się oblizuje :devil:
mini505
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 03 sty 2013, 9:42

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: mini505 »

Na Stacji jest zoologiczny i miała Pani jeszcze króliczka dzisiaj , wiem bo byłam dzisiaj po jedzonko dla moich ogonów.
dziś przejdę obok Ciebie już bez emocji z dumnie podniesioną głową do góry...
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: aga1009 »

Spoko to jak Tobie lub Twoim dzieciom się znudzi to chętnie odkupię króliczka w rozsądnej cenie, mój pyton już się oblizuje :devil:
Lepiej uważaj na swojego węża, bo go jeszcze Bear Grylls zeżre :D
Paulinkaa
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 paź 2015, 21:02

Re: Sklep zoologiczny

Post autor: Paulinkaa »

Proponuję najpierw zaznajomić się z literaturą dotyczącą hodowli królików, bo mam wrażenie, że niewiele na ich temat wiesz. A dlaczego? Bo nazywasz królika gryzoniem, którym nie jest.
Co do zakupu w sklepie, to stanowczo odradzam. Nie wiesz z jakiej hodowli pochodzi zwierzę (najprawdopodobniej z niekontrolowanej, a co za tym idzie duże prawdopodobieństwo, że zwierzę będzie pochodziło z chowu wsobnego), w jakich było trzymane warunkach, czy jest zdrowe (nie zawsze to widać, niektóre choroby są utajone, wychodzą po czasie).
Proponuję przeszukać internet w celu znalezienia prawdziwej hodowli (jeśli zależy ci na zdrowi i szczęściu zwierzęcia, a nie tylko na chwilowej swojej bądź innej osoby uciesze-zwierzę to nie zabawka, którą można odstawić na półkę gdy się znudzi), a jeszcze lepiej jeśli zwrócisz się do fundacji, z której można adoptować zwierzę, nie napędzając tym samym masowych hodowli, gdzie liczy się tylko kasa. Co prawda będzie to wymagało większego zachodu niż pojechanie do sklepu i kupno zwierzęcia, no ale wychodzę z założenia że chcesz mieć zdrowego przyjaciela, który był traktowany z należytym szacunkiem, a nie jak worek marchewki.

Życzę powodzenia!

p.s. i naprawdę zachęcam do lektury jakiegoś poradnika zanim ostatecznie podejmiesz decyzję. Niektóre zachowania tych zajęczaków mogą cię rozczarować.
ODPOWIEDZ