Sprzedaż sukni ślubnej

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pytajec
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2015, 22:05

Sprzedaż sukni ślubnej

Post autor: pytajec »

Witam.. Wiem ze w ostrolece sa jakies komisy dzialajace na tej samej zasadzie co samochodowe z sukniami slubnymi... Mam z zona suknie do sprzedania.. Wisi w pokrowcu.. zonie sie juz nie przyda mi tymbardziej.. :) rok temu dalismy za nia 2600... Zdaje sobie sprawe ze uzywana duzo spada z ceny.. Jednak 1/4 ceny bylaby dla mnie w pelni zadowalajaca... Wie ktos gdzie mozna ja wstawic... Oprocz allegro... :) z gory dziekuje za podpowiedz. POZDRAWIAM :)
pytajec
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2015, 22:05

Re: Suknia slubna.. Komis..

Post autor: pytajec »

Nie chodzi mi o aukcje.. Z tym sam bym sobie dal rade.. Chodzi o miejsce gdzie Można ja wstawic.. Potencjalna panna mloda moglaby ja zobaczyc przymierzyc i kupic :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sprzedaż sukni ślubnej

Post autor: Qrzysio »

Awatar użytkownika
MoskoU
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 04 maja 2006, 22:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sprzedaż sukni ślubnej

Post autor: MoskoU »

pytajec pisze:Witam.. Wiem ze w ostrolece sa jakies komisy dzialajace na tej samej zasadzie co samochodowe z sukniami slubnymi... Mam z zona suknie do sprzedania.. Wisi w pokrowcu.. zonie sie juz nie przyda mi tymbardziej.. :) rok temu dalismy za nia 2600... Zdaje sobie sprawe ze uzywana duzo spada z ceny.. Jednak 1/4 ceny bylaby dla mnie w pelni zadowalajaca... Wie ktos gdzie mozna ja wstawic... Oprocz allegro... :) z gory dziekuje za podpowiedz. POZDRAWIAM :)

Pytajec...
Udało się namierzyć taki komis ? Z tego co wiem nikt takich usług jeszcze niedawno w naszym mieście nie świadczył. Również potrzebuję sprzedać.
ODPOWIEDZ