Dobry materac do spania

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
POLLL
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2015, 21:36

Dobry materac do spania

Post autor: POLLL »

Witam
Tak jak w tytule :JAKI KUPIĆ DOBRY MATERAC DO SPANIA? może macie wypróbowane juz i wygodne materace? cena to do 1200zł
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry materac do spania

Post autor: Qrzysio »

Zależy co kto lubi. Twardy czy miękki. Twarde podobno zdrowsze. Wiele sklepów oferuje zakup z możliwością zwrotu. W IKEA możesz wymienić materac na inny do 90 dni po zakupie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Dobry materac do spania

Post autor: Infom »

polecam materace z firmy "KOŁO" http://materace-online.eu/materace-kolo ... f-169.html

Chyba nawet mają punkt w Ostrołęce przy ZUSie.
W Ikea nigdy nie widziałem dobrego materaca.
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: Dobry materac do spania

Post autor: aga1009 »

Ja też mogę polecić Koło. Teraz mam materac z pianki termoelastycznej i wysoko elastyczna. Nazwa to chyba MEDIVIS, tylko cena może odstraszyć. Materac dostosowuje się do kształtu ciała pod wpływem nacisku. Przy zakupie trzeba brać pod uwagę chociażby ciężar ciała, upodobania..... Niby jest punkt sprzedaży przy ZUS, tylko oni tam mają 3 na krzyż. A jeśli już chcemy coś konkretnego to na zamówienie i ponad miesiąc oczekiwanie, gdzie przez internet do 3-5 dni(a i tu i tu nie możemy dotknąć i ocenić).
Może popatrz w JYSK co by Ci pasowało do spania(pianka, kieszeniowy.....), mają różne i wypróbować można na miejscu co by Ci odpowiadało.
narew
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 13 gru 2012, 9:04

Re: Dobry materac do spania

Post autor: narew »

Nie kupuj tylko w JYSK-u ceny może nie najgorsze ale w razie reklamacji możesz zapomnieć o pozytywnym rozpatrzeniu sprawy , człowiek który opisuje reklamacje nie ma pojęcia co pisze.
kambal
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:48

Re: Dobry materac do spania

Post autor: kambal »

Jedź do MEBPOLu na Wojciechowicach. (salon BRW) Pan Leszek coś Ci dobierze.
pawsen
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2010, 11:32

Re: Dobry materac do spania

Post autor: pawsen »

http://allegro.pl/materac-sultan-160x20 ... 84079.html

Kupiłem roku temu na allegro taki materac i jestem baaardzo zadowolony
tomostr
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2015, 23:55

Re: Dobry materac do spania

Post autor: tomostr »

Polecam rownież Koło. Mam już 5 lat i jest jak nowy. Jeżeli chodzi o twardość materac powinien dostosować się do ciężaru ciała. A co za tym idzie podczas leżenia kształt kręgosłupa powinien być w naturalnej swojej krzywiźnie. Zatem ani za twardy ani zamiękki. Mój jest średni. O ile dobrze pamietam model estrela. Zwróć jeszcze uwagę na ilośc sprężyn na m2 im więcej tym lepiej - ma to wpływ na równomierne podtrzymywanie Twojego ciała.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Dobry materac do spania

Post autor: Pedro »

Ja również polecam Estrellę Lux. Użytkuję 7 lat i nie widać na nim (oprócz zabrudzeń) śladów użytkowania. Nic się nie zapadło. Poprzedni (nie pamiętam jaki, ale jakiś tani) już po roku był pozapadany.
ODPOWIEDZ