Słuchawki + coś do odtwarzania muzyki

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
dzialka10
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:02

Słuchawki + coś do odtwarzania muzyki

Post autor: dzialka10 »

Kompletnie się na tym nie znam, a chciałabym kupić na prezent dla 9-latka.

Jakie lepsze słuchawki polecacie i ewentualnie jaki sprzęt do tego (mp3?)?
Szukam tak, by był komplet gotowy do użycia :), czyli słuchania.

Dzięki za pomoc
Jeśli już coś pisać, to coś: pozytywnego, z sensem, dobrego, miłego; co uśmiechnie, uraduje, da do myślenia, zatrzyma, zaciekawi, zainspiruje i da kopa do działania, co nie przygnębi i nie zdołuje.. itp.itd. Co w świat wypuścisz wróci ze zdwojoną siłą
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: lepsze słuchawki + coś do odtwarzania muzyki

Post autor: Qrzysio »

Polecam tanie modele słuchawek SONY, dostępne np. w RTV Euro AGD w Galerii Bursztynowej (można zamówić przez internet i odebrać w sklepie na miejscu). Ceny mają bardzo dobre.

Największy problem ze słuchawkami to psujące się kable, a co za tym idzie brak głosu w jednej z nich. Zwykle zdarza się to po kilku tygodniach lub miesiącach użytkowania. Przerobiłem w ten sposób wiele różnych tanich marek dostępnych w sklepach komputerowych w mieście. Słuchawki posiadały dodatkowo zupełnie niepotrzebny mi mikrofon.

Przerzuciłem się na tanie modele SONY. Wytrzymałość w tym przypadku, to zupełnie inna liga. Ten model http://www.euro.com.pl/sluchawki/sony-m ... ialy.bhtml kupiłem dwa razy. Po raz pierwszy dwa lata temu, działa do dzisiaj pomimo intensywnego używania (kilka godzin każdego dnia!). W tym roku kupiłem kolejne (podobne modele tej samej marki) i tak samo mają się wyśmienicie. Cena jest bardzo dobra, zaledwie 60-80 zł, dostępne są różne kolory. Dla dziecka będzie super i co najważniejsze nie zepsują się tak jak inne tanie, które kosztują około 40 zł.

Jeśli chodzi o odtwarzacze muzyki, to nie mam doświadczenia, może ktoś inny coś podpowie.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: lepsze słuchawki + coś do odtwarzania muzyki

Post autor: Infom »

Ja używam do odtwarzania muzyki dość intensywnie tych słuchawek http://www.euro.com.pl/sluchawki/sennhe ... dowe.bhtml

Mam je parę ładnych lat i do dziś żadnego defektu nie zauważyłem, a często kabel dostaje po dup.. :)
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Słuchawki + coś do odtwarzania muzyki

Post autor: PIq5 »

zdecydowanie nauszne, nie meczą tak uszu. Tak jak kolega użytkowałem Senki HD201 i pięknie one grają, niestety przez moje gapiostwo zakończyły żywot po tym jak na nich usiadłem w nocy. Z SONY nausznych w mniejszych cenach raczej nie dostaniesz, ale w sumie nie znam dobrze rynku aktualnie wiec może coś zmienili w tej kwestii.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Słuchawki + coś do odtwarzania muzyki

Post autor: Infom »

dziś nowa cena na słuchawki jak coś :) http://www.euro.com.pl/sluchawki/sennhe ... =recViewed
ODPOWIEDZ