Wymiana okien w bloku

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Wymiana okien w bloku

Post autor: aj_em22 »

Witam. chciałabym się zorientować w jakich cenach są teraz wymiany okien z drzwiami balkonowymi??? (takie typowe do bloku z wielkiej płyty)... proszę o ceny, jaki jest koszt wymiany takiego okna (drzwi balkonowe + okno dwuskrzydłowe), gdzie warto zamówić, jakość wykonania... z góry bardzo dziękuję :D
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: Wymiana okien w bloku

Post autor: PIq5 »

Wiesz ile różnych profili do okien można teraz nabyć, przejdź się po punktach i dowiedz co będzie dla Ciebie najlepsze. Ja osobiście polecam okna i drzwi balkonowe firmy Adams. Miałem montowane przez ich reprezentanta z Ostrołęki, nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko zrobione elegancko i szybko. Cena jaką zapłaciłem dużo Ci nie powie, bo osobiście brałem okna o lepszej izolacji, chyba tak to się nazywa, z pakietem 3-szybowym i ciepłą ramką, kolor z zewnątrz. Unikaj okien Dobroplast, uważaj na ceny Oknoplastu bo życzą sobie sporo za coś co już nie jest produktem premium. Aha unikaj też tych wielkich producentów okien co to robią w stodołach swoje produkty.
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Wymiana okien w bloku

Post autor: aj_em22 »

dziękuję za info, miałam wymianę okien z jednej strony mieszkania kilka lat do tyłu. Cudów wodotrysków nie potrzebuję ale też nie jakiś szmelc, krzywo wstawiony, wadliwy, żeby nie trzeba było bujać się z naprawami co chwilę bo się zamki psują. Ważne też jest jaka firma montuje, od montażu dużo zależy jak się potem sprzęt sprawuje :)
Modzel
kapral
Posty: 141
Rejestracja: 15 lut 2006, 14:44

Re: Wymiana okien w bloku

Post autor: Modzel »

Tak jak wyżej kolega napisał -firma Adams - bardzo dobre okna w średniej - wyższej cenie , firma Stol -Door -mają sklepy na Kilińskiego i jeszcze chyba Hallera - tam masz okna Abakus - dobra cena do jakości i inne okna np. MS lepsze - Oknoplast polecam ,ale do domu , jak dla mnie najlepsze okna , ale cenowo droższe , aczkolwiek w promocji zimowej wyszły mnie nie wiele więcej niż wycena Adamsa.
Najtańsze okna na rynku to Drutex i inne z fabryczek pod miastem - oczywiście mają też droższe zestawy -jak wstawisz to najlepiej nie otwierać - kolega po dwóch latach przy większym oknie tarasowym musi je wymienić bo taki profil sztywny ,że się okno ;-( wykrzywiło .
Awatar użytkownika
aj_em22
starszy szeregowy
Posty: 87
Rejestracja: 31 paź 2006, 11:18

Re: Wymiana okien w bloku

Post autor: aj_em22 »

jeszcze raz dziękuję, wymieniała będę koło czerwca ale wolę już pozbierać informacje od zadowolonych i nie zadowolonych klientów :)
ODPOWIEDZ