Wynajem kontenera na gruz budowlany

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
olma
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 26 lut 2016, 22:02

Wynajem kontenera na gruz budowlany

Post autor: olma »

Czy prócz firmy na Kołobrzeskiej są jeszcze inne które oferują tego typu usługę?
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: wynajem kontenera na gruz budowlany

Post autor: Tyson »

jak masz gruz z betonu to są firmy, które same odbiorą i jeszcze w rękę pocałują :)
Kilka lat temu jak porządkowałem teren po budowie to zamówiłem koparkę z samochodem. Stałem obok i się patrzyłem. W przypadku kontenera musiałbym zasuwać. Co najważniejsze: koparka + samochód wyszło taniej niż kontener z MPK, bo za kontener krzyczeli coś koło 500 zł i to jeszcze uzależnione od tego ile ton :)
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: wynajem kontenera na gruz budowlany

Post autor: baja bongo »

Taniej jest w firmie Veoila. Korzystałem dwa lata temu. Umawiasz się na konkretną godzinę przyjazdu i później odbioru. Należy pilnować, aby w kontenerze znalazł się wyłącznie sam beton. Jeśli będą jakieś folie, farby, itp. to firma dodatkowo cię obciąży. Mi sąsiedzi wrzucili kilka worków ze śmieciami, które musiałem przenieść do odpowiedniego śmietnika.
Poza tym firma pyta czy masz zgodę spółdzielni, jeśli mieszkasz w bloku, na postawienie kontenera. Zadbaj więc też o to, aby ktoś złośliwy nie spowodował, że dostaniesz mandat.
Co do ceny to dokładnie nie pamiętam. Za dwie doby kontenera 5m3 zapłaciłem chyba około 300 zł. Ogólnie bardzo polecam. Wywożenie samodzielnie gruzu z bloku wiązałoby się ze stratą dodatkowych wielu godzin, szukaniem przyczepek i zrzucaniem gruzu. Kontener jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Firma Veoila znajduje się przy ul. Kurpiowskiej w Ostrołęce, przy siedzibie OPWiK.
Tyson
kapral
Posty: 144
Rejestracja: 04 wrz 2005, 8:56

Re: Wynajem kontenera na gruz budowlany

Post autor: Tyson »

A Veolia to już nie historia na ostrołęckim rynku?
agnieszka46
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2013, 8:24

Re: Wynajem kontenera na gruz budowlany

Post autor: agnieszka46 »

Mam do wywiezienia różne śmieci z działki ogrodniczej na Czeczotce, szkło, trochę drewna, trochę złomu. Nie wiem jak się tego pozbyć, może ktoś zaoferuje się za drobną odpłatnością , wystarczy jakaś przyczepka.
ODPOWIEDZ