Żubrówka Biała - gdzie?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Znawca_faktu
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 22:49

Żubrówka Biała - gdzie?

Post autor: Znawca_faktu »

Dzień Dobry,
Jak w temacie poszukuje wódki - żubrówki białej 500 ml w dobrej cenie.
Ilość ok. 220 szt.
z góry dziękuje za odpowiedz.

Z poważaniem
Znawca_faktu
enter84
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 29 gru 2010, 18:54

Re: Żubrówka Biała - Gdzie.?

Post autor: enter84 »

Cześć!
Ja na wesele brałem w lokalnym sklepie.Jak jedziesz na Grabowo,mijasz ulicę Leśną to po lewej stronie jest sklep spożywczy(nad nim był kiedyś salon meblowy) tam powiedz,że potrzebujesz większą ilość.Ja akurat brałem stocka za ok 18zł/butelka.Żołądkowa była po 16,50zł.Od tamtego czasu ceny mogły ulec zmianie.Tu jest o tyle dobrze,że nadwyżkę alkoholu możesz zwrócić.
pozdrawiam
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Żubrówka Biała - Gdzie.?

Post autor: Infom »

Przejedź się na graniczną do hurtowni. Na przeciwko restauracji Augustyniak.
Jeszcze możesz podjechać do marketu E.Leclerc i kierowniczce od działu alkoholi przedstawić zapytanie odnośnie zakupu takiej ilości.Ja tak zrobiłem i dostałem lepszą cenę niż w hurtowni.
przemek8800
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2014, 18:13

Re: Żubrówka Biała - Gdzie.?

Post autor: przemek8800 »

DELIKATESY U LESZKA Starosty Kosa 9 - Ostrołęka
http://www.facebook.com/delikatesy.uleszka
Podejdz i poproś o rozmowe z właścicielem w sprawie alko na wesele. :twisted: :twisted: :twisted:
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Żubrówka Biała - gdzie?

Post autor: Sarcev »

Spróbuj w Biedronce ponegocjować : Kiedyś w ten sposób kupowałem wódkę z hurtowni, było najtaniej...
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Żubrówka Biała - gdzie?

Post autor: sKaLpeL »

szukaj po marketach w promocji tesco,biedronka e.leclerc, na pewno taniej niż w hurtowni na granicznej czy na przemysłowej,

2 lata temu za stocka płaciłem 21,50zł i uważałem że to i tak drogo ale nigdzie taniej nie znalazłem
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Żubrówka Biała - Gdzie.?

Post autor: gutek »

przemek8800 pisze:DELIKATESY U LESZKA Starosty Kosa 9 - Ostrołęka
http://www.facebook.com/delikatesy.uleszka
Podejdz i poproś o rozmowe z właścicielem w sprawie alko na wesele. :twisted: :twisted: :twisted:
Byłem tam raz i więcej mnie tam nie zobaczą.
Mają terminal do karty płatniczej lecz za papierosy i alkohol kartą nie można płacić. Zdziwiło mnie to bardzo ale cóż, widać właścicielowi zbytnio nie zależy na obrocie i zysku.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Żubrówka Biała - gdzie?

Post autor: Sarcev »

Albo zależy :D Na papierosach ceny są sztywne a zarobek to kilkadziesiąt groszy na paczce. Tak więc przy zakupie kartą jednej paczki papierosów(koszt terminala) właściciel dokłada do biznesu! Należy również doliczyć że niektórzy rozliczają się z księgowymi na ilość paragonów.... Nie raz się z czymś takim spotkałem...
Podobnie jest z biletami komunikacji miejskiej...
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Żubrówka Biała - Gdzie.?

Post autor: formatcedwukropek »

gutek pisze:
przemek8800 pisze:DELIKATESY U LESZKA Starosty Kosa 9 - Ostrołęka
http://www.facebook.com/delikatesy.uleszka
Podejdz i poproś o rozmowe z właścicielem w sprawie alko na wesele. :twisted: :twisted: :twisted:
Byłem tam raz i więcej mnie tam nie zobaczą.
Mają terminal do karty płatniczej lecz za papierosy i alkohol kartą nie można płacić. Zdziwiło mnie to bardzo ale cóż, widać właścicielowi zbytnio nie zależy na obrocie i zysku.
No raczej zależy mu na zysku. Gdyby przyjął płatność kartą, musiałby dopłacić do Twojego zamówienia, więc zamiast zysku, miałby stratę. Po prostu trzeba być rozsądnym i zastanowić się, dlaczego sprzedawca nie przyjmuje płatności kartą za niektóre towary lub niską wartość zamówienia. Gdybyś prowadził własny sklep, najprawdopodobniej robiłbyś to samo, bo nie po to otwiera się działalność, żeby do niej dopłacać.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Żubrówka Biała - Gdzie.?

Post autor: gutek »

formatcedwukropek pisze:
gutek pisze:
przemek8800 pisze:DELIKATESY U LESZKA Starosty Kosa 9 - Ostrołęka
http://www.facebook.com/delikatesy.uleszka
Podejdz i poproś o rozmowe z właścicielem w sprawie alko na wesele. :twisted: :twisted: :twisted:
Byłem tam raz i więcej mnie tam nie zobaczą.
Mają terminal do karty płatniczej lecz za papierosy i alkohol kartą nie można płacić. Zdziwiło mnie to bardzo ale cóż, widać właścicielowi zbytnio nie zależy na obrocie i zysku.
No raczej zależy mu na zysku. Gdyby przyjął płatność kartą, musiałby dopłacić do Twojego zamówienia, więc zamiast zysku, miałby stratę. Po prostu trzeba być rozsądnym i zastanowić się, dlaczego sprzedawca nie przyjmuje płatności kartą za niektóre towary lub niską wartość zamówienia. Gdybyś prowadził własny sklep, najprawdopodobniej robiłbyś to samo, bo nie po to otwiera się działalność, żeby do niej dopłacać.
Z Twojego posta widzę że nawet wiesz na jaką wartość miałem zrobić zakupy :)
Niektórzy nawet wiedzą lepiej od zainteresowanych.
Natomiast jeśli chodzi o rozsądek to spójrz w swoją stronę.
Dla mnie jest już po sprawie.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ