Strona 1 z 1

Scianka prysznicowa szklana

: 01 sie 2016, 18:57
autor: bonitaa
Witam, gdzie mogę kupić ściankę prysznicową szklaną w Ostrołęce?

Re: Scianka prysznicowa szklana

: 01 sie 2016, 22:37
autor: baja bongo
W Ostrołęce ciężko o takie rzeczy. Od ręki praktycznie nie ma nic, możesz co najwyżej przejrzeć katalogi i zamówić, ale po co, skoro obrazki obejrzysz także w internecie.

Spróbuj w OBI, być może znajdziesz kilka, ale OBI do tanich nie należy. Drugi sklep, w mojej ocenie bardzo drogi, mieści się na łączniku pomiędzy ul. Jaracza i Korczaka. O dziwo tylko tam znalazłem swego czasu duży wybór mosiężnych uchwytów do łazienki, ale ostatecznie kupiłem o wiele taniej w internecie. W innych sklepach nie było praktycznie żadnego wyboru.

Ściankę prysznicową kupiłem także przez internet. Odebrałem osobiście w sklepie w Warszawie przy ul. Młodzieńczej (wysyłka takiego elementu kosztowała wtedy około 110 zł) - nie trzeba wjeżdżać do miasta, to jet na samym wjeździe od naszej strony, przy centrum M1-Marki. Cena była bardzo dobra, ale to było 2 lata temu. Teraz widzę, że sklep internetowy mają pod innym adresem i być może są także inne zmiany, choć widzę, że asortyment jest o wiele szerszy niż wtedy.
Nie chcę reklamować konkretnego sklepu, bo to po prostu jeden z wielu w internecie. Ceny są naprawdę atrakcyjne , a wybór bardzo, bardzo szeroki. Gdybym teraz remontował łazienkę, na pewno ponownie kupiłbym wyposażenie przez internet.

Re: Scianka prysznicowa szklana

: 02 sie 2016, 19:17
autor: bonitaa
O dziękuję za dobrą podpowiedz dużo mi to ułatwi :)

Re: Scianka prysznicowa szklana

: 02 sie 2016, 20:11
autor: samanta
Lus-ar robi szklane ścianki na zamówienie. Przyjeżdżają, robią pomiary, doradzają, a cena - wiadomo, jak na wymiar robisz to płacisz więcej niż w markecie :)

Re: Scianka prysznicowa szklana

: 04 sie 2016, 10:49
autor: Kalcia26
Też polecam Lusar. Co prawda robili mi szybę do kabiny prysznicowej, ale wszystko było załatwione bardzo sprawnie. Doradzili też którą opcję lepiej wybrać i wcale nie było tak drogo.

Re: Scianka prysznicowa szklana

: 04 sie 2016, 15:06
autor: steward
Również zamówiłem przeszklenie prysznica w Lusarze, wg mnie nie tyle chodzi o "co taniej" tylko jakie materiały wykorzystują do powlekania szkła. Zamówiłem sobie z opcją "czegośtam" gdzie właściciel doradził mi, że nie zostają żadne osady a do czyszczenia wystarczy bieżąca woda i "guma" do ściągania kropel, żadnej chemii itd przez wiele lat. Za przeszklenie łazienki z otwieranymi drzwiami prysznicowymi zapłaciłem ok 4 tys (cena modelowana, w zależności od wielkości szkła, sposobu zawiasów czy klamki do otwierania) można zrobić taniej/drożej. Myślę, że nie ma sensu kupować w najdroższym sklepie jakim jest obi szkła niewiadomego pochodzenia do wiecznego czyszczenia alkoholem (środkami do szyb). Ale niech każdy robi jak uważa :wink: Btw wycena nic nie kosztuje.