Poszukiwany fachowiec do ułożenia kamienia naturalnego (płytki)

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Poszukiwany fachowiec do ułożenia kamienia naturalnego (płytki)

Post autor: error »

Drodzy ostrołęczanie, poszukuję fachowca do położenia na ścianę kamienia naturalnego (płytki). Ktoś coś?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Poszukiwany fachowiec do ułożenia kamienia naturalnego (płytki)

Post autor: Infom »

to jest tak dziecinnie proste, że samemu to można położyć :), ale jak nie mamy takich minimalnych zdolności to zapraszam do działu w ogłoszeniach, gdzie na pewno znajdziemy odpowiedniego fachowca który to nam ułożyć, wystarczy napisać do pierwszej lepszej osoby z usługami "remontowymi" :) Powodzenia
error
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 12 cze 2009, 0:55

Re: Poszukiwany fachowiec do ułożenia kamienia naturalnego (płytki)

Post autor: error »

Trzeba mieć na to czas ; ) Wiem wiem że pełno fachowców, ale zawsze taki z polecenia jest "bezpieczniejszy", przynajmniej ja się nigdy nie sparzyłem na fachowcu z polecenia, stąd moje pytanie .: )
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Poszukiwany fachowiec do ułożenia kamienia naturalnego (płytki)

Post autor: Infom »

robota jest tak prosta, że ciężko to spier.... tak więc obojętnie jaki fachowiec na pewno da radę :) to nie postawienie domu czy ściany działowej :) ryzykuj, no chyba, że ktoś poleci kogoś tu na forum:)
asterix
szeregowy
Posty: 49
Rejestracja: 16 lis 2009, 19:48

Re: Poszukiwany fachowiec do ułożenia kamienia naturalnego (płytki)

Post autor: asterix »

Taaaa ciężko *****? to ja to zrobie za 70 zł od metra. Pierwszy raz to będe robił ale co tam. Fachowiec fachowcowi nierówny. Trzeba tylko pamiętać o krzyżaczkach i poziomicy, a potem to już z górki. Pan wiesio z ogłoszenia chciał odemnie 300 złotych za przeróbke instalacji gazowej w mieszkaniu i to nie do samego pieca. A taki pan z polecenia zrobił to za 100 zł z podłączeniem do pieca i próbą ciśnieniową.
ODPOWIEDZ