chromowanie, niklowanie. gdzie ?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Jarek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2007, 22:21

chromowanie, niklowanie. gdzie ?

Post autor: Jarek »

witam! wiecie moze gdzie w Ostrołęce lub okolicach mozna pochromowac stare części od motocykli ? z góry dzieki!
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

chromowanie

Post autor: Szuryga »

Siema najbliżej to chyba chromowanie w Warszawie ale słyszałem że chyba w (Przasnyszu lub Ciechanowie można ale nie jestem pewny najlepiej zadzwoń do Przasnysza ,Ciechanowa do jakiegoś lakiernika czy coś podobnego i odpowie Ci na pytanie) a co do chromowania w stolicy to tam jest na pewno najlepiej jechać do Wa-wy 31.03-01.04 jest moto- bazar i tam jest stoisko od tego chromowania lub bierzesz swoje klamoty oddajesz a bierzesz już po chromowane i dopłacasz..(jeszcze jest taki chrom w sprayu w sklepach lakierniczych ale nie wiem czy to będzie po malowaniu chrom czy siwy kolor.)

A co masz za sprzęta? :?:
SKIFCHLIZ
Jarek
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 sty 2007, 22:21

Post autor: Jarek »

dzieki Szuryga! mam WFM z 1964 r. wypiaskowana, polakierowana tylko zostalo mi polozyc chrom i bedzie laleczka :lol:
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Post autor: Szuryga »

Witam a Ja mam Ife z 1956r :lol: i Dniepra z 1989r :roll:
SKIFCHLIZ
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

W ostrolece możesz sie odezwać do sklepu z motorami na parkowej koło wiktora tam jest sklep i powinien ci powiedzić gdzie albo ci to załatwi, jak nie to w ostrowi mazowieckiej chłopak sie tym zajmuje ale nie pamietam dokładnego adresu do niego. Ale widział jego prace i jest dobra niema zarzutu co do wykonania takich rzeczy ma talent i ładnie ci to powinien zrobić .

[ Dodano: 12:25, 22.02.2007 ]
Szuryga pisze:Witam a Ja mam Ife z 1956r :lol: i Dniepra z 1989r :roll:
ale nikogo nie interesuje co ty masz . To nie na temt chyba !!!
Awatar użytkownika
Krzychu
starszy kapral
Posty: 163
Rejestracja: 20 maja 2005, 12:27
Lokalizacja: Wawa

Re: chromowanie, niklowanie. gdzie ?

Post autor: Krzychu »

Odkopie trochę temat. Czy jest w Ostrołęce jakas firma zajmujaca się galwanizowaniem? Chodzi mi o wypiaskowanie i chromowanie 2 elementów.

Pozdr :)
ODPOWIEDZ