Obrazy - skup, sprzedaż

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Zygi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2017, 11:40

Obrazy - skup, sprzedaż

Post autor: Zygi »

Witam. Mam do sprzedania piękny obraz. W sam raz na prezent np. na walentynki lub dzień kobiet. Z racji, że w Ostrołęce ciężko znaleźć cokolwiek, mam do Was pytanie o kontakt do ludzi z miasta, którzy siedzą w temacie. Jeszcze nie znalazła się osobą, której obraz by się nie spodobał... Robiłem wycenę i sugerowano mi, że mógłbym oddać go śmiało za 1000 zł (a nawet więcej). Osobiście jestem w stanie oddać go nawet za 600 zł (pośrednik mógłby zarobić na tym). Pomożecie?
bachi
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 09 wrz 2009, 15:10

Re: Obrazy - skup, sprzedaż

Post autor: bachi »

Witam
Czy jest możliwośc przeslania zdjęcia tego obrazu ? Prosze o informację kto go wyceniał, oraz kto małował.
Pozdrawiam A. K.
Zygi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2017, 11:40

Re: Obrazy - skup, sprzedaż

Post autor: Zygi »

W dniu dzisiejszym wystawiłem go w komis w cenie wyjściowej 700 zł. Jeśli ktoś chce, wyślę dostępne informacje i zdjęcie - prywatnie. A co do wyceny - niestety nie pamiętam nazwiska tej osoby, która mi podpowiedziała, co zrobić.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Obrazy - skup, sprzedaż

Post autor: Mawashi »

Ze sztuką jest tak, że jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. W domu mam obrazy za które zapłaciłam pieniądze, które - kiedy ktoś pyta ile i odpowiadam - to robią wielkie oczy. A znowu widuję obrazy które dla mnie nie są w połowie nawet warte swojej ceny.

Na Kilińskiego w Połoninie jest wiele obrazów wartych uwagi. Osoba mająca ten biznes na pewno je kupuje bezpośrednio, ale zgłoś się tam - może Ci coś podpowie. Co do wyceniających obrazy... Wiem jedno - wyceniać można tych, którzy już pomarli ;) Chyba, że jest to Desiderio ;) A reszta - ile płacą, tyle warte. Bo czymże jest sztuka jak nie niewiadomą :) Nie ma naiwnych na sztukę za duże pieniądze, bo ludzie kochający malarstwo wiedzą czego chcą. Od obrazów.

Pozdrawiam.
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
ccc
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 wrz 2011, 21:32

Re: Obrazy - skup, sprzedaż

Post autor: ccc »

Nie chodzi o nazwisko osoby, ktora Ci powiedziala co zrobic tylko nazwisko osoby, ktora to wycenila. To przeciez musi byc ktos, kto zna sie na rzeczy.
Moze przynajmniej numer telefonu do tej osoby?
Zygi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2017, 11:40

Re: Obrazy - skup, sprzedaż

Post autor: Zygi »

Mawashi, dziękuję za Twoją odpowiedź. Co do osoby, która wycenia - mogę nakierować prywatnie. Niestety mało jest osób, które cenią wartość sztuki...
ODPOWIEDZ