Prezent w formie lotu samolotem

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Prezent w formie lotu samolotem

Post autor: nusiaczek »

Witam! Mój tata w niedługim czasie obchodzi swoje 50 urodziny, chcemy mu sprawić prezent w formie lotu samolotem. Niestety nie wiem nic w tym temacie, nie wiem, gdzie mogę szukać informacji. Napisałam wiadomość do lotniska w Przasnyszu, może podpowiedzą mi coś w tym temacie. Przeglądając internet natrafiłam na stronę prezent marzeń i zauważyłam, że jest możliwość lotu awionetką w Ostrowi Mazowieckiej. Jednak wolę się po prostu z kimś skontaktować niż kupować taki prezent przez stronę internetową. Czy może ktoś z Was sprawiał komuś taki prezent i może mi coś więcej powiedzieć? Ewentualnie podać maila czy numer kontaktowy do osoby, która się organizacją lotów zajmuje? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Prezent w formie lotu samolotem

Post autor: Qrpiana »

Tu masz linka
http://naszelotnisko.pl/
ja u nich miałam lot w prezencie - nie wiem jak było z organizacją, ale później było super. Termin sama sobie wybrałam, godzinę trwał lot. W tym czasie lecieliśmy doliną Narwi.
ona188
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2017, 12:21

Re: Prezent w formie lotu samolotem

Post autor: ona188 »

Proponuję stronę "katalogmarzen.pl" wybierasz miejscowość i atrakcje (są i loty samolotem), ceny są niższe na stronie a jak zapiszesz się do NEWSLETTER-a masz 10% rabatu na pierwsze zakupy. Kupujesz na stronie i po zakupuje dostajesz kod, na tej stronie również rezerwujesz termin i datę. Żadnych problemów. Sama korzystałam z tej strony kupując rajd autem czy strzelnicę.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Prezent w formie lotu samolotem

Post autor: nusiaczek »

Qrpiana pisze:Tu masz linka
http://naszelotnisko.pl/
ja u nich miałam lot w prezencie - nie wiem jak było z organizacją, ale później było super. Termin sama sobie wybrałam, godzinę trwał lot. W tym czasie lecieliśmy doliną Narwi.
Dziękuję za link, już wcześniej się z nimi skontaktowałam i dowiedziałam się wszystkiego, więc zapewne skorzystam z ich oferty. Czyli ogólnie wspomnienia związane z lotem ma Pani dobre? I poleca Pani współpracę z nimi? Pozdrawiam!
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Prezent w formie lotu samolotem

Post autor: nusiaczek »

ona188 pisze:Proponuję stronę "katalogmarzen.pl" wybierasz miejscowość i atrakcje (są i loty samolotem), ceny są niższe na stronie a jak zapiszesz się do NEWSLETTER-a masz 10% rabatu na pierwsze zakupy. Kupujesz na stronie i po zakupuje dostajesz kod, na tej stronie również rezerwujesz termin i datę. Żadnych problemów. Sama korzystałam z tej strony kupując rajd autem czy strzelnicę.
Dziękuję, nie znałam tej strony, z chęcią sprawdzę. :) Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Prezent w formie lotu samolotem

Post autor: Qrpiana »

nusiaczek pisze: Czyli ogólnie wspomnienia związane z lotem ma Pani dobre? I poleca Pani współpracę z nimi? Pozdrawiam!
Oczywiście, że polecam. Nami przede wszystkim zajmowała się pani Ania. Bardo miła i sympatyczna osoba, wyjaśniła przed lotem jak to będzie wyglądało. Nie było problemu z przesunięciem terminu lotu. A sam lot - czad.
ODPOWIEDZ