Meble kuchenne na wymiar

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
magmaz
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2017, 14:49

Meble kuchenne na wymiar

Post autor: magmaz »

Poszukuję godnego polecenia stolarza, który wykona mi meble kuchenne i łazienkowe. Z racji, że mieszkam tu od niedawna nie znam żadnego. Czy ktoś mógłby kogoś polecić?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: Markus »

napisz o jakie meble chodzi , drewno , płyta - naprawdę stolarz czy firma robiąca meble na zamówienie
Awatar użytkownika
Stacja-NET
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 28 wrz 2007, 20:23

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: Stacja-NET »

Jak meble lakierowane to mark-meble.pl lub inter-meble.pl

Jak zwykła płyta (taniej ) to tak zwane cicho-róbki bez parku maszyn. Zamawiają formatki w Łomży i skręcają je później w garażu.
INTERNET światłowodowy, TELEWIZJA -> Stacja-NET.pl
bonitaa
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 09 gru 2014, 15:00

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: bonitaa »

Ja mogę szczerze polecic Mag-Meble. Wszystko starannie i stosunkowo niedrogo. Z tym, że mają sporo zamówień więc trzeba u nich troche czekać. ja czekałam 2 miesiace ale warto :)
26aqua
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 18 maja 2010, 20:12

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: 26aqua »

U mnie w domu pod koniec ubiegłego roku meble wykonywał pan Cekała z Łomży. kontakt znajdziesz w necie. Pracuje razem z synem. Facet bardzo kontaktowy i umie doradzić. Cenowo... hmm to raczej kwestia gustu ale myślę że warto. a najlepiej popatrzeć wcześniej na jego prace i samemu się przekonać
magmaz
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2017, 14:49

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: magmaz »

Chodzi mi o meble lakierowane. Potrzebuję kogoś kto potrafi doradzić i nie ma terminów na drugą połowę roku. Ostatnio byłam w jednej firmie i w trakcie rozmowy wyszło, że jeśli kupię u nich agd to zamontują je bezpłatnie, a jeśli mam już zakupiony, to za montaż liczą sobie po ok 100-200zł/szt (montaż, nie podłączenie). Czy ktoś spotkał się z taką praktyką ze strony takich firm?
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: formatcedwukropek »

Pierwszy raz słyszę o takiej praktyce. Zazwyczaj agd montują bezpłatnie, natomiast nie dotykają się hydrauliki. Ja zamawiałem w http://alfa-meble.pl/ . Cenowo bardzo dobrze, jakościowo też, do tego właściciel - Pan Tomek - bardzo miły i ciekawy człowiek. Wszystko podłączył bezpłatnie, włącznie z hydrauliką (indukcję, piekarnik, zmywarkę, okap, pralkę, zlewozmywak, umywalkę, armaturę). Dobrą wycenę dostaliśmy od Wegi http://www.wegaostroleka.pl/ i od firmy z Laskowca http://meblekobalczyk.com/ . Wega, z tego co wiem, robi meble bardzo porządnie. Ogólnie mówiąc, trzeba wysyłać zapytania do wszystkich, bo różnice w cenach są kolosalne, sięgające kilku tysięcy. Co ciekawe, zdecydowanie lepsze wyceny otrzymywaliśmy przy zapytaniach mailowych. Na początku, gdy jeździliśmy po firmach, wyceny były wyższe. Jeśli potrzebujesz mebli nowoczesnych, lepiej dokładnie uzgodnij szczegóły, ponieważ niektórzy nasi fachowcy nie nadążają za obecnymi rozwiązaniami. My byliśmy już praktycznie zdecydowani na jednego Pana z Tobolic. Na pierwszym spotkaniu pokazujemy przykładowe zdjęcie, o jakie meble nam chodzi, to nie widzi problemów. Gdy na następnym zaczynamy omawiać szczegóły, to tego się nie da, tego się nie da, a na koniec rzucił "Bo się Pan naoglądał na internecie, a tak się nie da". No to znaleźliśmy kogoś, kto radę dał bez problemu i do tego trochę taniej.
renia878
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2015, 10:07

Re: Meble kuchenne na wymiar

Post autor: renia878 »

Mogę pioecic słomka meble na celnej. Meble naprawdę dobrej jakości i ceny są naprawdę nie drogie jak na wymiar. Facet fajnie też podpowiada co do sprzętu. Na prawde godny polecenia. Wszystko staranie wykończone bez żadnych niedociągnięć
ODPOWIEDZ