Strona 1 z 1

Jaki internet. Kadzidlo

: 20 lut 2017, 21:47
autor: Aibarh
Witam

W tym roku konczy mi sie umowa z orange. Szukam internetu ktory byl by stabilny i mial niskie pingi, Korzystalem z internetu mobilnego z orange ktory fundowal mi tylko 3g ;/ . Bardzo prosze o pomoc :)

Dodam tylko, ze mialem tez internet radiowy ktory byl bardzo slaby.

Re: Jaki internet. Kadzidlo

: 20 lut 2017, 23:09
autor: PIq5
pożycz od kogoś modem z LTE i zobacz jak się sprawuje. Chyba PLAY ma swój nadajnik w Kadzidle.

Re: Jaki internet. Kadzidlo

: 20 lut 2017, 23:12
autor: Aibarh
Sprawdzalem nadajniki gdzie mam najblizej i mi wychodzi, ze blisko mam do nadajnikow t-mobile. Do tego maja jeszcze LTE i mam od niego 1km. Czy zasieg bylby stabilny podczas slabej pogody?

Re: Jaki internet. Kadzidlo

: 20 lut 2017, 23:23
autor: Qrzysio
Nie wiadomo ile osób korzysta w godzinach szczytu z tego samego nadajnika. Pogoda raczej nie powinna być wielką przeszkodą.

Re: Jaki internet. Kadzidlo

: 20 lut 2017, 23:31
autor: Aibarh
Dzisiaj w godzinach wieczornych padal deszcz i internet mial slabsze osiagi jak i sam zasieg :( Nawet samo LTE byloby dobrym rozwiazaniem. Do nadajnika mam bardzo krótki dystans + antena wzmacniajaca powinna przyniesc mi lepsze rezultaty :)

Re: Jaki internet. Kadzidlo

: 21 lut 2017, 7:32
autor: Michał
W Kadzidle działa LTE od Plusa ale niestety nie powala prędkością. Nadaje się bez problemu do przeglądania stron ale tylko do tego.

Re: Jaki internet. Kadzidlo

: 22 lut 2017, 20:27
autor: sveika
Uwaga na ORANGE !! Totalne dno. Miałem PLAY LTE przez dwa lata i ogólnie było ok. gdy kończyła mi się umowa skusiła mnie cena w ORANGE LTE i teraz męczę się z tym badziewiem i nie mówię tu o jakimś pobieraniu bo to nie wchodzi w grę... zwykłe przeglądanie neta zwłaszcza w godzinach szczytu lub sobota-niedziela jest katorgą. Oczywiście mam full zasięg. Ostrzegam!! tych którym przyjdzie na myśl podpisać z nimi umowę.