Odkurzacz centralny

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Odkurzacz centralny

Post autor: incognitusek »

Gdzie znajdę w regionie sprzedawcę, wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego?
A może trzeba szukać w szerszym zakresie wprost u producenta?
dawidoss
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:12

Re: Odkurzacz centralny

Post autor: dawidoss »

Cześć. Wiem, że przy Głowackiego jest firma, która zajmuje się miedzy innymi sprzedaza i montazem odkurzaczy centralnych. Mi i żonie pomogli we wzieciu dotacji na kociol gazowy i kolektory. Było i szybko i sprawnie.

ASH
Głowackiego 27
tel. 793 077 709
Awatar użytkownika
UKP
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2007, 10:25

Re: Odkurzacz centralny

Post autor: UKP »

UNITERM Grzegorz Kupis Adres: Kołobrzeska 18, 07-410 Ostrołęka
Telefon: 509 483 999.
Polecam, osobiście jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Odkurzacz centralny

Post autor: sKaLpeL »

UKP
Ile Ciebie kosztował montaż centralnego odkurzacza i na jakim metrażu ? Jakie są koszta eksploatacji ?
Awatar użytkownika
UKP
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2007, 10:25

Re: Odkurzacz centralny

Post autor: UKP »

Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na te pytanie bo ta firma robiła mi kompleksowo OC, CO, WOD-KAN, i nie pamiętam jakie kwoty wchodziły w grę.
Wiem jedno bardzo dużo mi doradzili prócz standardowych wpięć do węża porobione mam jeszcze szufelki (okolice kominka, klatki schodowej i pod meblami kuchennymi. Co do eksploatacji jestem jeszcze przed wprowadzeniem. Myślę że coś więcej powiem Ci po świętach.
pppp
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 28 wrz 2011, 21:21

Re: Odkurzacz centralny

Post autor: pppp »

sKaLpeL pisze:UKP
Ile Ciebie kosztował montaż centralnego odkurzacza i na jakim metrażu ? Jakie są koszta eksploatacji ?
Koszty eksploatacji to standard tak jak przy zwykłym odkurzaczu. W zwykłym wymieniasz worki a w tym nie, prąd praktycznie to samo.
Co do kosztów to nie powiem jakie są, najdroższa jest jednostka do odkurzania, rurki to parę złotych których i tak nie zauważysz przy budowie domu.
ODPOWIEDZ