Ładna kratka wentylacyjna

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Ładna kratka wentylacyjna

Post autor: michal86 »

witam,czy ktos wie gdzie kupie w ostrolęce ladne kratki wentylacyjne,chodzi mi o taka dekoracyjna kratke o szerokosci 10cm/20cm.bylem u samsla i w agromaszu,ale tam tylko takie zwykle plastikowe badziewie.
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: kratka wentylacyjna

Post autor: baja bongo »

Ogromy problem jest z dobrymi akcesoriami w Ostrołęce. Ale sprawdź te lokalizacje:
1. Przy Gimnazjum nr 2 jest taki łącznik pomiędzy ulicą Jaracza i Korczaka. Na tym łączniku jest sklep z płytkami i wszystkim do łazienek. I mają tam właśnie lepszej jakości akcesoria, takie jak aluminiowe haczyki, zaczepy itp. Jestem niemal pewien, że znajdziesz tam także kratki.
2. na ul. Warszawskiej jest salon łazienek, od razu za torami w lewo. Nazywają się "Glazura Królewska". Tam też zajdziesz lepsze jakościowo akcesoria.
3. OBI. Wybór produktów mają duży, choć z jakością różnie, ale trafiają się dobre produkty.

Cenowo raczej nigdzie nie będzie tanio. Taniej znajdziesz w internecie, ale musisz spędzic wiele czasu na porównaniu i sopytaniu o jakość, bo na zdjęciu nie zawsze jest tak jak na żywo.

Ponadto zainteresuj się sklepami w Łomży. Z doświadczenia wiem, że w Lmży za to samo można zapłacić sporo mniej.

Powodzenia i daj znać czy się udało, to będziemy wiedzieć na przyszłość.
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Re: Ładna kratka wentylacyjna

Post autor: michal86 »

dzieki za podpowiedz,cena niegra az takiej duzej roli,grunt zeby bylo dobre jakosciowo i lanie
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Ładna kratka wentylacyjna

Post autor: Infom »

pewnie chcesz zamaskować dziurę po zasilaczu do taśm ledowych :), uwierz mi na to mało kto zwraca uwagę, bierz pierwszą lepszą i nie ma co się domyślać, nikt nie zwróci na nią uwagi :)
michal86
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 02 wrz 2013, 21:47

Re: Ładna kratka wentylacyjna

Post autor: michal86 »

niechce nic maskowac:)mam remont w domu,zostaly zabudowane rurki od ogrzewania plyta gipsowa,musi byc jakies ujscie ciepla od tych rurek kiedy beda cieple,i dlatego beda tam zamontowane te kratki.bedzie to w widocznym miejscu i dlaego chcialem kupic cos ladnego.kupilem dzis w obi(jednak byly).piekne,wygladaja jkby były z miedzi.60zł/sztuka,ale naprawde warto.polecam i dziękuje za pomoc:)
ktosia
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: O-ka

Re: Ładna kratka wentylacyjna

Post autor: ktosia »

Zobacz na Targowej, naprzeciwko rynku. Jest taki sklep, leciutko w głębi, nie przy chodniku, gdzie masz okna, kominki, chyba na sklepie jest napis kominki. Tam są różne kratki. Osobiście brałam do kominka. Cenowo to kilkadziesiąt zł za sztukę ale nie plastikowy badziew przynajmniej.
Ps.
mam, sklep Mar- Kom
ODPOWIEDZ