Domy w Ostrołęce

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Domy w Ostrołęce

Post autor: kruk453 »

Witam.
Mam do Państwa takie pytanie. Gdzie znajdę cennik za metr kwadratowy domów jednorodzinnych mieszczących się w Ostrołęce? Najbardziej interesuje mnie osiedle Wojciechowice.

Dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: Tapatik »

Nie do końca rozumiem pytanie. Chcesz kupić domek?
Nie ma czegoś takiego jak cennik domów. Mogą być ceny domów wystawionych na sprzedaż, ewentualnie dowiedzieć się o cenę transakcji, jeśli ktoś sprzedaje nieruchomość, ale cennika nie ma.
Awatar użytkownika
kruk453
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 16 maja 2010, 20:25
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: kruk453 »

Najwidoczniej źle opisałem daną sytuację za co szczerze przepraszam. Chodzi mi o informację w sprawie cen domów jedno rodzinnych za metr kwadratowy. Być może będę chciał sprzedać oficynę którą mam na Wojciechowicach ale przed tym chcę się dowiedzieć jaka cena za metr w wyżej wymienionym osiedlu oraz liczyć się z faktem, że jest do remontu.
https://www.facebook.com/Lucas.PC.GSM.Service
Prywatny serwis komputerowy.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: Sarcev »

Posiadłość jest tyle warta ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. wystaw bez ceny i czekaj na oferty
antorf
starszy szeregowy
Posty: 78
Rejestracja: 02 sty 2006, 15:23

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: antorf »

i własnie takie bezcenne ogłoszenia są najbardziej irytujące!..Nigdy nie dzwonię do ludzi, którzy wystawiają oferty bez ceny.
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: Sarcev »

Dlaczego irytujące? Wystawiasz cenę a dzwoni Ci taki Janusz i truje Panie co tak drogo? To tak jakbym wystawił ogłoszenie "Sprzedam samochód cena - 150tys zł" Nie ważne że byłby to mercedes warty 400tys, ale polowa chcąca kupic auto nie zadzwoni, a cześć zadzwoni i Panie co tak drogo itd.
Na cenę nieruchomości ma wpływ wiele czynników jak lokalizacja, jaki stan, czy trzeba remontować, jakie koszty miesięcznie generuje, czy nam sie ogólne podoba, czy blisko są sklepy szkoły dla osób mających dzieci itd.
Bez sensu jest rozmawianie o cenie jak sie nie widziano nieruchomości na żywo :D Bo to takie gadanie o niczym, bez celu. Chcąc kupic nieruchomość masz w głowie jaki potrzebujesz metraż, jaka lokalizacja Ci odpowiada, ile potrzebujesz pokojów, łazienek itd. Każdy z nas ma inne potrzeby. Wtedy szukasz w tej lokalizacji, oglądasz i jak Ci sie podoba to można usiąść do rozmów odnośnie ceny.
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: gutek »

antorf pisze: 15 kwie 2017, 12:39 i własnie takie bezcenne ogłoszenia są najbardziej irytujące!..Nigdy nie dzwonię do ludzi, którzy wystawiają oferty bez ceny.
Popieram, dodam jeszcze, że mnie osobiście denerwuje jeśli ktoś dodaje ogłoszenie i nie potrafi się przedstawić choćby z imienia tylko sprzedający, x, lub jakieś nawet kropki co świadczy o kulturze osobistej dodającej/go ogłoszenie.
januszpogorzelski0
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lip 2014, 11:56

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: januszpogorzelski0 »

Gdzie mogę znaleźć ogłoszenia domów z ostrołęki oprócz olx? Chętnie poprzeglądam sobie ogłoszenia i posprawdzam ceny.
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: Tapatik »

Allegro, ogłoszenia tutaj na MO i na konkurencji, której nie mogę napisać, bo mi wykropkowuje. :evil:
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Domy w Ostrołęce

Post autor: Sarcev »

Najbardziej irytujące jak jak ktoś napisze ogłoszenie :Sprzedam działkę i nr kom, z podpisem xxx. To jest irytujące, bo podstawa jest napisane gdzie ta działka się znajduje, ile ar, jaki kształt, jakie media czy droga jest z asfaltu, itd. Dopiero jak pojade zobacze, sprawdze wpis w ksiedze wieczystej czy nie ma hipoteki, w gminie czy nie mam zadnych planów budowy gazociągu , rowu melioracyjnego przebiegającego przez działkę czy lini energetycznych w pobliżu/ od niektórych budowa nie moze byc blizej niz 15m/ itd można rozmawiać o cenie. Taki jeden kupi działkę która mu się nie podoba bo cena niska a później placz bo na wiosne woda stoi po kolana, albo przez działkę biegnie plan budowy gazu i nie można sie budować na niej, albo dom postawi kolo torów i drgania będą powodować po kilku latach pekanie budynku a pociągi będą hałasowały pod oknem... Ale ważna cena :D Jest takie żydowski powiedzenie /BIEDNYCH LUDZI NIE STAĆ NA TANIE RZECZY/ i tego się trzymajmy...
ODPOWIEDZ