internet LTE - który najlepszy

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
rafciek328
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2010, 7:14

internet LTE - który najlepszy

Post autor: rafciek328 »

Witam. Mieszkam w miejscu gdzie nie dochodzi kablówka ani światłowód. Mieszkam nieopodal bemowa. Pozostaje mi tylko LTE. Nie jestem jednak poinformowany w jakiej firmie będzie najtaniej, gdzie najszybszy i gdzie byłby nieograniczony transfer( jeśli tak się da). Jeśli ktoś zna się jaka oferta będzie najatrakcyjniejsza, byłbym wdzięczny za poradę :)
Z góry dzięki
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: baja bongo »

Cenowo jest różnie. Mój znajomy ma w T-Mobile. Mieszka po tej samej stronie Narwi co ty. Wykupił sam internet z modemem, ale bez limitu transferu (drożej). Płacił około 80 zł. W tym roku postanowił przenieść się z innej sieci do T-mobile całkowicie właśnie ze względu na internet, bo w pakiecie wyszło mu sporo taniej.

Zależy więc od sytuacji. Zapytaj swojego operatora, u którego masz telefon/abonament/kartę i sprawdź z konkurencją.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: Infom »

w play za 49 zł na kartę masz bez limitu ( ale do 100GB niby z gwarantowana prędkością ), ale działa spoko, gorzej z wysyłaniem większych pilików i pobieraniem, ale do internetu poczty itp jest lux
rafciek328
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2010, 7:14

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: rafciek328 »

A co myślicie na temat Plusa/Polsatu? ma dobry zasięg bo około pół kilometra ode mnie.
PIq5
kapral
Posty: 132
Rejestracja: 09 cze 2010, 20:24

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: PIq5 »

W Plusie to jest tak, że jak działa to działa, jak zaczną walić lejki to moment i internetu nie da się używać. Weź pod uwagę Orange bo mają większe pakiety.
rafciek328
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2010, 7:14

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: rafciek328 »

A gdzie bede mial najszybsze łącze? No i w miare stabilne...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: Qrzysio »

Musisz potestować w swojej lokalizacji. Spróbuj wziąć na testy i sprawdź w domu o różnych porach dnia: rano, wieczorem w weekendy itp. Sień powinna oferować możliwość przetestowania za darmo przez kilka dni lub za drobną opłatą (kiedyś było to 9 zł).
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: internet LTE - który najlepszy

Post autor: sKaLpeL »

Wziąłem w Grudniu 2017 z T-Mobile ten bez limitu, w środku miasta w zabudowaniach na parterze kiepsko śmigał więc w ciągu 14 dni rozwiązałem umowę, i podpisałem kolejną umowę z Orange tylko już nie na neostradę ale na światłowód, dobrze że miałem taką możliwość bo jednak internet bez porówniania.
ODPOWIEDZ