Gdzie znajdę pracę?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Marta13
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2017, 15:13

Gdzie znajdę pracę?

Post autor: Marta13 »

Jestem ubiegłoroczną absolwentką studiów Ochrona środowiska (II stopień). Gdzie mogę znaleźć pracę w tym zawodzie w Ostrołęce ??? Obecnie pracuję jako pracowni biurowy. Chciałabym rozwijać się w wyuczonym zawodzie. Kto mi doradzi gdzie szukać zatrudnienia ?
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Gdzie znajdę PRACĘ ?

Post autor: mIcHaLos »

No raczej forum nie jest odpowiednim miejscem :) - Niestety praca sama Cie nie znajdzie...
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: Gdzie znajdę PRACĘ ?

Post autor: QRP »

Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego Oddział w Ostrołęce - nabór:
http://bip.mbpr.pl/e,pogloszenie-nr-552 ... -,283.html

Między innymi wymagane wykształcenie "Ochrona środowiska"
Marta13
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2017, 15:13

Re: Gdzie znajdę PRACĘ ?

Post autor: Marta13 »

QRP dziękuję ;-)
olczi
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2017, 13:43

Re: Gdzie znajdę pracę?

Post autor: olczi »

musisz szukac a znajdziesz.. niestety ostroleka jest niewielkim miastem. w wiekszym miescie mialabys wieksze szanse.
klakier
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 lip 2017, 13:41

Re: Gdzie znajdę pracę?

Post autor: klakier »

Tez mam problemy ze znalezieniem pracy tymczasowej. W sumie to chcialbym sie jeszcze troche doksztalcic, a moze nawet pojsc na jakies studia. Musze sie zgodzic z powyzsza opinia, niestety w tak malym miescie nie mozna liczyc na jakas dobrze platna prace. Wyjazd do wiekszego miasta tez nie bedzie prosty dla kogos bez wyksztalcenia wyzszego .. mam kilku znajomych z Warszawy i prawie wszedzie jest ono wymagane. Moze poza sektorem zwiazanym z IT gdzie mozna szkolic sie na wlasna reke zdobywajac potrzebne certyfikaty .. jednak ilu tak naprawde jest ludzi dla ktorych komputery sa pasja? No wiec wlasnie. Wracajac do kwestii stiudiow to przegladalem oferty kilku wiekszych uczelni i znalazlem ciekawostke na stronie Wyższej Szkoły Bankowej otoz studia sprzedaż . Szczerze brzmi to bardzo przyszlosciowo .. ciekawe czy tez w praktyce jest tak kolorowo. Znacie moze kogos po takim kierunku? Glownie interesuje mnie na jakie pozycje mozna startowac oraz ile mozna srednio na poczatek zarabiac.
ODPOWIEDZ