Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
Dalton
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:24

Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: Dalton »

Witam!

Czy ktoś z forumowiczów posiada informację gdzie kupię fotelik do samochodu z grupy I tj. 9 - 18 kg. Interesują mnie Recaro, Cybex, Maxi Cosi. Z góry dzięki za odpowiedź
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: netespl »

Świat Dziecka w Handlowcu
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: Infom »

polecam jak coś taki fotelik, jest jeszcze taki sam model z opcja powiadamiania o odpięciu pasów, albo złym zapięciu jak i informuje o prawidłowym :) https://www.bobowozki.com.pl/foteliki-s ... XMQAvD_BwE
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: elfik »

Dla takiego dziecka najlepszy będzie RWF (tyłem do kierunku jazdy).

W Ostrołęce raczej nikt Ci nie pomoże (jak szukałam to usłyszałam, że dziecku będzie się nudziło tyłem, co zrobi z nogami...), w Łomży nie mam pojęcia jak jest, nie byłam.

Sama jeździłam do osiemgwiazdek w Warszawie i dobierałam fotelik do samochodu (jest jeszcze tyłem.pl i inne sklepy - polecam grupę osiemgwiazdek pytania na facebooku).

Tak, wiem. RWF droższy.. Ale bezpieczeństwo dziecka nie ma ceny (przynajmniej dla mnie, a z tego co widzę to dla Ciebie tez nie, skoro myślisz o Cybexie). Fotelik RWF można kupić za 600zł już (diono, joie), około 1100 (britax max way, axkid wolmax), około 1500 (axkid minikid) i droższe jak Takata czy BeSafe...

My braliśmy średni. Zależało mi na teście plus przede wszystkim i żeby pasował do samochodu i dziecka, bo diono był za duży, a joie nie pasował do auta)..

Jeżeli mogę doradzić jeszcze, to niech dziecko jak najdłużej pojeździ w skorupce, czyli foteliku z pierwszej grupy (zazwyczaj 0-13kg). Jest najbezpieczniejsza.. Chyba, że to jakieś nosidło "no name" z wózka typu 3w1 to lepiej zmienić od razu :)

Jeszcze dodam, że to inwestycja na trochę dłużej. Szukasz czegoś 9-18. Nasz jest do 25kg czyli przynajmniej do 4-5r.ż. o ile wzrost pozwoli :)

Pozdrawiam! Przepraszam za wywód. Ja jestem przewrażliwiona na punkcie bezpieczeństwa dzieci w podróży. U mnie nawet 10 latek jeździ w foteliku, a nie na "antymandatowym poddupniku" :)
Dalton
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:24

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: Dalton »

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź - rozejrzę się po wyżej wymienionych modelach :-)
Ojrzy
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sty 2018, 19:48

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: Ojrzy »

A ja polecam zakup na internecie cena o wiele niższej a wybór ogromny w zeszłym tygodniu przyszedł nasz recaro young sport hero jeśli ktoś boi się kupywac w ten sposób polecam przesyłkę za pobraniem. Pzdr. :)
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: grs »

w Łomży to jedynie Fartlandia, ale i w Ostrołęce w Handlowcu właśnie jest spory wybór i zawsze jakiś rabat utargujesz :wink:
z doświadczenia polecam Maxi Cosi
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: sKaLpeL »

ja również polecam Maxi Cosi a dokładniej model AXISS, jeden z niewielu który można obrócić w kierunku drzwi, łatwo i wygodnie wkładasz dziecko, zapinasz pasami a później odwracasz w kierunku jazdy, polecam
https://www.youtube.com/results?search_ ... cosi+axiss tutaj podejrzycie jak to wygląda
DarekR
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2018, 15:04

Re: Gdzie w Ostrołęce lub Łomży kupię markowy fotelik dla dziecka?

Post autor: DarekR »

Fartlandia zdecydowanie, duży wybór.
ODPOWIEDZ