Romantyczna kolacja....

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
pytajec
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 12 lis 2015, 22:05

Romantyczna kolacja....

Post autor: pytajec »

Witam jest w ostrołęce lub okolicach jakas restauracja godna polecenia do ktorej mozna zabrac zone na romantyczna kolacje? :-) nie mam na mysli lokali z pizzami i kebabami :D
kormoran
sierżant
Posty: 270
Rejestracja: 23 sie 2013, 11:34

Re: Romantyczna kolacja....

Post autor: kormoran »

W Ostrołęce to pewnie tylko "Kafeteria" na ulicy Gołębiej.
AZB666
sierżant
Posty: 292
Rejestracja: 14 mar 2012, 22:17

Re: Romantyczna kolacja....

Post autor: AZB666 »

Ostatnio byłem w BB LOFT i byłem świadkiem chyba pierwszej randki w ciemno :-) Pierwsze poznanie ludzi.
Aż miło było patrzeć, jak dwoje dorosłych ludzi nieznanych sobie, woli realnie się spotkać. Te ich spojrzenia na siebie, jak małe dzieci, które się po prostu cieszą swoim towarzystwem nawzajem.... poniosło mnie ;)

Ogólnie BB LOFT to fajne miejsce. Kafeteria również. Ludzie na świecie robią nawet śluby w McDonald.
Także skoro jesteście ze sobą już jakiś czas to raczej miejsce nie ma znaczenia, lecz czas poświęcony drugiej osobie, rozmowa, atmosfera między Wami. Życzę mile spędzonego czasu :-)
to_i_owo
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 03 cze 2017, 13:35

Re: Romantyczna kolacja....

Post autor: to_i_owo »

Restauracja w Koronie?
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Romantyczna kolacja....

Post autor: Infom »

Kafeteria spoko fajne miejsce, ale tam raczej kolacji nie zjesz, bo po prostu nie przyrządzają dań.
Polecam Korona Hotel, Nowa Ostoja, bardzo fajne klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem, możesz pokusić się o restauracje u Romka na ul. Warszawskiej.
Ja tylko ubolewam, że zamknęli biznes z restauracja WIZJA, fajnie miejsce na spotkanie z przyjaciółmi jak i biznesowe jak i romantyczne :) z bardzooo dobrym jedzeniem. Cały czas mam cichą nadzieję, że jeszcze ktoś to reaktywuje.
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Romantyczna kolacja....

Post autor: Marinero100 »

Polecam "Nowa Ostoja", dobre jedzonko, żona będzie zadowolona a jak żona zadowolona to i mąż zadowolony :)
ODPOWIEDZ