Ubezpieczenie na życie

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Ubezpieczenie na życie

Post autor: samanta »

Czy gdzieś w Ostrołęce funkcjonuje jakiś punkt doradczy na temat dostępnych na rynku ubezpieczeń na życie? Chodzi mi o kogoś, kto obiektywnie podpowie albo przynajmniej zaprezentuje oferty. Nie mam czasu ani chęci chodzić do poszczególnych firm i sprawdzać :/
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Markus »

nie musisz chodzić , wystarczy internet
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: majki »

Polecam Eljot, p. Jaźwiński przy Piłsudskiego 22.
Tel. 29 764-70-07

Od lat ubezpieczam u nich samochody i mieszkanie i zawsze dobierają mi najlepszą/najtańszą ofertę na rynku.
Zawsze podpowiedzą dlaczego warto dopłacić do jednej oferty 20 zł albo dlaczego nie warto tego robić.

Pzdr.
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: majki »

a @Markus,
przez Internet wcale nie musi Ci wyjść najtaniej. Mi przez 10 lat tylko raz wyszło taniej OC w Axa, ale to była różnica 7 zł, więc utrzymałem kontakty ze swoim agentem ubezpieczeniowym.
Tak poza tym, to ktoś ma na chleb. A skoro ja mam taniej lub w tych samych pieniądzach, to czemu nie wspierać ostrołęckiego rynku?
Markus
starszy sierżant
Posty: 345
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:34

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: Markus »

majki pisze: 08 sty 2018, 20:57 a @Markus,
przez Internet wcale nie musi Ci wyjść najtaniej. Mi przez 10 lat tylko raz wyszło taniej OC w Axa, ale to była różnica 7 zł, więc utrzymałem kontakty ze swoim agentem ubezpieczeniowym.
Tak poza tym, to ktoś ma na chleb. A skoro ja mam taniej lub w tych samych pieniądzach, to czemu nie wspierać ostrołęckiego rynku?
Nie napisałem ,że przez internet ma być "najtanie "j , tylko że tak można porównać dosyć szybko oferty różnych firm
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ubezpieczenie na życie

Post autor: steward »

Zapytaj o ubezpieczenie grupowe w swojej firmie, te "na życie" na wolnym rynku są strasznie drogie i nierzeczywiste a już w szczególności z rachunkami inwestycyjnymi. Opłaca się to jedynie, jeśli twoje wynagrodzenie wzrasta w tym samym tempie co składka na polisę :shock: co jest raczej mało prawdopodobne.
ODPOWIEDZ