Zurt/naprawa decków

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
ZRK
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2018, 16:12

Zurt/naprawa decków

Post autor: ZRK »

Witam.
czy w naszym mieście jest ktoś ,kto zajmuje się naprawą sprzętów audio z Unitry 80-90 lat.Chodzi o fachową znajomość w tych sprawach .czy woglę ktoś zajmuję się naprawami Audio.
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Zurt/naprawa decków

Post autor: majster »

polecam doświadczonych fachowców w tej branży
1.Cyber-Sat Multimedia. Naprawa sprzętu RTV. Dmochowski M. 07-410 Ostrołęka , gen. Bogusławskiego 13 tel 29 764 37 81
2.Firma P.H.U. MAXI ELEKTRONIK ZAKŁAD RTV CEZARY BORAWSKI ul. kadm. Włodzimierza Steyera 16, 07-410 Ostrołęka · 29 760 04 56.
szeregowy
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2013, 15:05

Re: Zurt/naprawa decków

Post autor: szeregowy »

CYBER-SAT tak sam o sobie
ZRK
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2018, 16:12

Re: Zurt/naprawa decków

Post autor: ZRK »

Ok dziękuję .
majster
starszy kapral
Posty: 178
Rejestracja: 22 gru 2011, 14:22
Lokalizacja: Ostrołeka

Re: Zurt/naprawa decków

Post autor: majster »

do autor: szeregowy » wczoraj, 21:01- "CYBER-SAT tak sam o sobie"
Dobrze byłoby pisać prawdę niestety nie jestem tym o którym piszesz a tylko klientem tych serwisów i mogę wyrazić swoje zdanie o ich fachowości.
pozdrawiam
ZRK
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 lut 2018, 16:12

Re: Zurt/naprawa decków

Post autor: ZRK »

Ten Pan na Stayera ,to już nie zajmuje się naprawą takich rzeczy ,tylko telewizory i najwidoczniej chińszczyzna.Wywalasz komponent i wlutowujesz nowy ,od i cała robota.Nie chce się robić najwidoczniej,zakłada się że klient upierdliwy będzie ,że cena za wysoka.Jeśli ktoś chcę reperować stary sprzęt to liczy się że to są koszta.Mówienie że części nie ma ,pokazuję nie wiedzę i słabe rozeznanie w internecie.Ewentualnie liczenie że klient jest tępy i się odczepi i da sobie spokój.Części jest więcej dziś niż w danym czasie gdy te sprzęty były produkowane.Także jednak pozostaje wysłanie sprzętu w inne województwo ,gdyż są osoby które tym się zajmują.
ODPOWIEDZ