Fryzjer - thermocut gorące nożyczki

Poszukujesz w Ostrołęce usług? sklepu? informacji? firmy? Pisz tutaj!
tylko_na_chwile
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2018, 16:25

Fryzjer - thermocut gorące nożyczki

Post autor: tylko_na_chwile »

Witam. Czy któryś z zakładów fryzjerskich w Oce lub ewentualnie Łomży czy okolicach, ma w ofercie strzyżenie gorącymi nożyczkami (thermocut), orientuje się ktoś? z góry dzięki
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: fryzjer - thermocut gorące nożyczki

Post autor: sylwor »

Błagam....
O ile to nie zwykła reklama to daruj sobie efekt placebo.
Te nożyczki to zwykły przekręt za masakrycznie wielkie pieniądze. (podane 150 stopni na ostrzu jest fizycznie nie do osiągnięcia)
Po pierwsze ostrza nie osiągają temperatur podawanych w reklamach (fryzjerki dotykają nimi do własnych rąk podczas strzyżenia więc dotknij przedmiotem o temp. 90-150 stopni do dłoni.)
Po drugie skoro to tak spektakularna metoda to użyj prostownicy po zwykłym strzyżeniu by zamknąć końcówki włosów.
To tylko moje podejście od strony technicznej ale decyzja należy do Ciebie.
Ja widzę tu kolejny "cudowny" produkt jak garnki gotujące cudowne potrawy lub kołdry leczące wszystko podczas snu.
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: fryzjer - thermocut gorące nożyczki

Post autor: sylwor »

najciekawsze jest to że nawet producent przestał je sprzedawać
http://www.sklep-jaguar.com.pl/jaguar-gorace-nozyczki-carecut-c-33.html
Cudowne urządzenie za 3 do 4,5 tysięcy nie udowodniło swej "cudownej" mocy.
Coraz więcej jest ofert sprzedaży tego cudu za ułamek ceny by odzyskać choć część utraconych pieniędzy.
tylko_na_chwile
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2018, 16:25

Re: fryzjer - thermocut gorące nożyczki

Post autor: tylko_na_chwile »

dzięki. parę osób polecalo, ze niby efekt dłuższy-np.w kwestii rozdwajanych końcówek. ja jestem klientem, nie fryzjerem więc się na tym nie znam. jeszcze nie widziałam ceny 150 zl tak swoją drogą. zwykle jest to niewiele droższe od klasycznego strzyżenia
ODPOWIEDZ